Wtf (ne úplně chtěná pozornost...? :D)

29. ledna 2017 v 23:00 | Psiren |  Žádná
To takhle po pár dneš vlezeš na admina a zrazu smršť komentářů. Říkáš si, co se děje, a vida - tvůj článek je na hlavní stránce.
Co už :D prvně to bylo s migranty, teď je to s anorektičkami, a u obou se sešla směs butt-hurt lidí, rozumkářů, wanna-be nad věcí jedinců...a lidí, kteří se mnou souhlasí.

Jsem ale strašně líná na všechny ty komentáře odpovídat :D

A tak děkuji všem, kdo si to přečetli, a dvakrát děkuji všem, kdo mi zanechali i názor, ať taký či onaký.

A protože jsem byla obviněna z házení všech anorektiček do jednoho pytle...když je devět lidí z deseti debil, i desátý je pro tebe předem debil. Když je devět z deseti anorektiček p*ča, která chce být zajímavá a věří všemu, co vidí v médiích, i ta desátá je pro mě předem p*ča.

Pro toho jednoho grammar nazi - na konci y nebo i, zrovna u p*če je to jedno. Hele, nedávno jsem někde viděla napsáno "videy", tak kopnu google a ten mi přes pravopisné weby prozradil, že může být "videi" i "videy". Mazec, co.

Pro holky, které si anou prošly (či snad procházejí) - jak jsem psala, snažila jsem se vás pochopit. BOHUŽEL TO NEŠLO. Ani litovat vás nemůžu, prostě to nejde, mrzí mě to, ale pokud se nestane něco radikálního, svůj názor asi nezměním. Ale přeju hodně štěstí a pevné nervy.

Pro všechny, kdo v komentářích vztekle prskali - budu vulgární a řeknu, že být chlap, tak si nad vašimi komenty vyhoním ;) ale samozřejmě jsem si rozumné poznámky vzala k srdci (žaludku?).

Pro všechny, kdo se mnou zcela či s výhradami souhlasili - děkuji za držení basy. Je to moc pěkná basa, je v ní jídlo.


(Proč už podruhé vybrali článek zrovna takového ražení, to nevím.)

WANNA FEEL TRIGGERED??
Hle, co mi bylo ukázáno v adminu za reklamu! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.