JÁ SE BAVIM S LIDMA!!!

27. října 2016 v 14:42 | Psiren |  Úmrtníček
To takhle bydlíš na koleji a chodíš do školy ani ne 4 týdny...a najednou zjistíš, že se bavíš s lidmi.
(Komu to přijde divné - jsem schopná naprosté nekomunikace, a vyhovuje mi to.)
Byla jsem na prvák párty (Bažantobraní...haha), byla jsem na beer pongu (předtím jsem o téhle hře v životě neslyšela), včera na schůzi SVALu (Spolek Všestranně Aktivních Lidí...i když to jsem se moc netrefila, rozhodně nepatřím mezi aktivní lidi, jsem spíše pasivní student), příští úterý půjdu na Halloween párty, ve středu pak na třídní seznamovačko-popíječku.
Prostě najednou jsem mezi lidmi a světe div se, komunikuju s nimi.
Předtím jsem rok bydlela sama, a ve škole se to jako volnočasové pokecávání brát ani moc nedá, a občasné zajití na pivo či kafe mezi přednáškami též ne, ale tady jako by se s tím vším roztrhl pytel a já jsem zrazu ve víru dění.
Vadí mi to, ale zároveň jsem za to ráda.
Jinak bych byla schopná celé dva roky přijít po škole na kolej a hibernovat na pokoji :D
Nic naplat, mezi lidi musím. Překonání nechuti bude asi největší oříšek, hlavně když vidíte, že ti lidi třeba ve SVALu se mezi sebou už znají a vy jste tam společně s pár dalšími takovéto "vůbec-nevím-o-co-jde-a-proč-jsem-vlastně-tady", to samé BION atd.
A všichni ti lidi mi přijdou strašně akční. A organizující. Já budu klidně výkonná jednotka, ale organizovat něco, toho se leckdy ráda vzdám (ne že bych to neuměla, ale...asi jsem líná).

Ve škole se bavím už i s lidmi mimo svou lavici :D nejjednodušší je to mezi kuřáky, když se venku slezeme na čerstvou dávku cigotinu. První tři týdny jsem celé dny ve třídě prosmrkala a prokašlala, což není nejlepší prostředek ke komunikaci (ale už jsem se toho zbavila, zato ostatní začali virovat), nicméně už se to lepší. Jsme rozdělení na skupinky, což dává smysl, hlavně když třičtvrtě třídy chodili na ČVUT na bakaláře a znají se spolu už tři roky, že :D proto se organizuje příští středeční seance, aby se prolomily zdi/ bariéry/ ledy atd. Uvidíme.

Co se výuky týče, pořád při starém - statistika na paprču, zbytek ujde, dokonce už se hýbu se seminárkami, týmovým projebem a naplánováním evakuace Temelínu.

Ale pořád je to na mě moc informací, předtím mě zahlcovala škola, teď lidi z koleje :D ale člověk má alespoň jít s kým na pivo, že.

Sedím uprostřed, to brýlo vedle mě je spolubydla, no a pak znám jen ty tři nalevo ode mě... :D
A sedly jsme si dobře - paprikové brambůrky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.