Duben 2016

Sandálky

26. dubna 2016 v 18:30 | Psiren |  Psiren, The Angel of Khaos
Jsem nenapravitelná.
Miluju oblečení, boty a kabelky.

Když mi předminulý týden odpadl test, zašla jsem si místo toho koupit tyhle úža sandálky do Crashily v Ječné ulici v Praze (kousek od stanice metra/tramvají I. P. Pavlova).
Za 500, a sedí mi na noze jako ulité :3

UPDATE: Ty kurvy jsou samozřejmě módní obuv, takže při zkušebním provozu na delší vzdálenost (3 km, pěšky, město) jsem zjistila, kde mě dřou a riziková místa zevnitř olepila elektrikářskou páskou, která je v těchto případech nedostižná a já ji takto už použila u jiných bot (jedná se o boty, ve kterých jste naboso...). Vepředu mršky dřou palce hned za nehtem a z vnitřní strany chodidel zase dělá šev, ač fešně zastřižený, ale nezahlazený, puchýře :D


Letní zkouškové? ...ok

26. dubna 2016 v 17:58 | Psiren |  Úmrtníček
Je o mě známo, že vedu zásadně last minute studying all night a i tak mám známky přímo skvělé.
Ne že by bylo těžké je získat, když člověk mele pořád to samé dokola...
Tedy, skoro pořád.

Písemné testy byly vtipné, jeden se nám o týden odložil, přičemž o odložení jsme se dozvěděli jen pár hodin předtím, než jsme jej měli psát. Bááájo.
Nakonec jsem z něj měla za 2, protože jsem si po tom týdnu už na všechno nevzpomněla :D

Na jeden předmět jsme psali test a k tomu si měli u zkoušky obhájit tzv. krizový plán podniku, jež jsme měi každý jednotlivě zpracovat. Což o to, nevadilo by...kdyby nám to vyučující zadal dříve, a ne dva týdny před termínem. Za dva týdny nestihnete zpracovat pořádný plán, natož krizový, který v jeho podání byl hybridem vnějšího havarijního plánu, vnitřního havarijního plánu, poplachového plánu, povodňového plánu a ještě určitě nějakého plánu, kterému nemůžu zrovna přijít na jméno. Test jsem napsala za 2 (kupodivu, byly tam srance a vymyslela jsem zcela nový graf k jedné otázce...no byl špatně samozřejmě), špatně zodpovězené otázky dozodvěděla u té obhajoby a ke svému plánu jsem řekla jen to, že jsem ho zpracovala špatně :D stejně za 2. A byla jsem tam jen 10 minut, protože jsem řekla, že pospíchám. Některé jedince si tam nechal i 40 minut a pomalu je dusil v jejich vlastní šťávě.

U jedné zkoušky (ústní) bez písemného potítka jsem se docela zasmála, protože jsem vlezla do kabinetu, doslova se otočila na obrtlíku a odešla s jedničkou. Styl Dobrý-den-bla-bla-bla-nashledanou. Byla jsem tam asi minutu a půl a vyučující mi sdělil, že žádný přede mnou nebyl schopen odpovědět na jeho dotazy, že jsem první a udělala jsem mu radost a ještě mi na závěr políbil ruku. Já jen "Wat???", pukrle sem, pukrle tam. Jen co jsem vylezla na chodbu, ozval se jásot a zvedly se mexické vlny.
Asi jsem zlomila časový rekord ústních zkoušek.

Další zkouška už taková prča nebyla, neboť s námi byli napsaní i dálkaři a ti samozřejmě mají přednost. Bylo jich 15.
Čekali jsme 5 hodin, než přijdeme na řadu. Mnohým z toho už hrabalo. 5 hodin je hodně. Já se tak nějak držela a nakonec mi přišlo, že jsem čekala jen dvě hodiny :D asi jsem si v hlavě zpomalila hodinky nebo co.
Učitel na začátku říkal, jak bude zkouška vypadat.
On: "Když budete mluvit dvě minuty v kuse, budete toho mít pak už plné zuby."
Já: "...vy taky."
*celotřídní smích*
Když jsem konečně šla na řadu, vytáhla jsem si bomba otázky, na potítku jsem pak už neměla co dělat a ze svých a spolužačky kartiček počala tvořit na labici před sebou pyramidu. Učitel mi sdělil, že si mě tam nechá třeba půl hodiny, načež jsem mu sdělila, že to nebude potřeba, nakonec jsme se spolužačkou odpovídaly polohlasně na jeho otázky mířené na třetí spolužačku, kterou zrovna měl na řadě, přičemž zrovna ona nesla to čekání nejhůře a fakt jí nebylo dobře. Ani nevěděla, že se jí ptá na fosfor, sodík... Já nakonec dostala za 1.
Při tom čekání na chodbě byl vůbec kopec srandy. Dřepěla jsem na bobku u kabelky a zrazu jsme se spolužačkou zahlásily "Shake that booty, shake that booty!" a já zavrtěla zadkem do rytmu. Vypadalo to velice komicky, ale byli jsme tak vyjetí, že nám to bylo jedno :D já v sobě čaj, energiťák a kafe...tak co bych chtěla. Pak jsem ještě skákala žabáky. V Martenskách na podpatcích. V těhle botách jde dělat všechno.

Ve čtvrtek, kdy jsme měli poslední zkoušku, se jednalo o jiný předmět, ale stejného učitele. To už jsme řekli, že dálkaře pouštět nebudeme, šli tedy před námi jen ti, kteří pak museli ještě do služby, a jeden týpek o berlích. Ten pak stejně ještě po zkoušce trajdal po chodbě, což mě naštvalo.
To už jsem tak dlouho nečekala, ale přesto jsem nestihla bus ve 14:30 a jela až v 16:30, ale předtím jsem ještě stihla kafe a něco dobrého s Aničkou v kavárně :3
I tahle zkouška ale byla v pohodě, zase bomba otázky, ani mě nenechal domluvit a dostala jsem za jedna. Jeden spolužák zažil horkou chvilku, neboť nebyl zapsaný na ten den a další termín by už nestihl, protože končilo zkouškové, vykoupal se ve vlastním potu, učitel ho tedy vyzkoušel s tím, že si hošan zajde na studijní a nějak to bude muset vyřešit, šulín spolužák nakonec zjistil, že se omylem přihlásil na termín sobotní...pro dálkaře. A s ním ještě jedna spolužačka. Hlavně že mají oči.
I ten den jsem sršela vtipem. Seděli jsme na chodbě (já už po zkoušce a čekala jsem na Godota), jíme moji mrkev a zrazu nakoukne zpoza roha jakýsi dálkař a zkoumá okolí. Bylo naprosté ticho. A já do toho ticha zahlásila:
"Hello Kitty."
- nevím proč. Ozvaly se výbuchy smíchu, dálkař na mě vytřeštil oči a zmizel, já se málem udusila mrkví a musela jít na záchod, protože mě to dojalo k slzám :D
Ani to nebylo vtipné...ale asi jsme byli už hodně vyčvachtaní.
A to jsem ještě předtím přišla ze záchoda a urovnávaje si sukni jsem prohlásila, že "Nesnáším, když se mi kalhotky zařezávají do špeků moudrosti.". Celá chodba brečela, dokonce i nějaký mladý dálkař se smál, a to mě ani neznal.
No, jak lidé mívají zuby moudrosti, tak já mám prosím ještě špeky moudrosti. Ale jsou to malé špeky, takže v nich moc moudrosti není :( a také jsem vševědoucí piča. Většina lidí ze třídy se na všechno ptá mě, a i když většinou hovno vím, ráda se o něj podělím. Nebo si o tom hovně zjistím víc.

Za letní semetr mám průměr 1,4, za zimní jsem měla 1,5. ČVUT tvrdilo, že určitý počet lidí bere do průměru 1,5 bez přijímaček, ale minulý týden poslalo e-mail, že průměr na ten obor, který chci, je 1,27, takže přijímačky stejně budu dělat :DDD co už. Dáme si s holkama testíček no.
Objevila se fáma, že UJAK chce otevřít magisterské studium na náš obor. A že to chce stihnout, abychom se mohli přihlásit i my tento-rok-dělající-bakaláře. Smolík, už se nám nechce platit školné :D

SHAKE SHAKE SHAKE
SHAKE YOUR BOOTY
...EEEEY MACARENA
(...to asi není ten text, který hledám)