...gender fluid?

29. prosince 2015 v 11:49 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Žádná
Pokud někomu tenhle článek přijde...chtěla jsem napsat homofobní, což je blbost, takže spíše všechno-co-neví-co-je-zač-fobní, ale to je také blbost, fobie je strach, a já se těchto...co to je...hm, osob nebojím :D), tak se sice omlouvám, ale zároveň je mi to jedno. Sorry not sorry.
Takže pokud jste útlocitní, pohlavně citliví, džendrglujd pensekšul wyt etrekšn tu blond endržyns bojs, a shledáváte toto offensive, nebo jste "normální" jedinec a tento článek též shledáváte offensive, tak ciao bella.
____________________________________________
Poslední dobou mi přijde, že lidé už neví, co by samými možnostmi dělali.

Jdu si takhle po asku a najednou na mě vyskočí slovní spojení "gender fluid". Chvíli se na to dívám a říkám si "Aha, tady někdo neví, zda je pán či paní.", jdu dál, a znovu narazím na to samé, hm, zkrátka se to tu nějak sešlo, ale když jsem pak potkala další tři takovéto...existence, byla jsem už značně otrávena. Ono když máte x příspěvků na domovské stránce asku právě od tří džendrflujd osob a vy sami jste spokojení s tím, jak jste se narodili (a navíc nemáte rádi nerozhodné lidi), tak vám to vadit začne. Každý se nějakou tu dobu hledá, jasně, ale aby nevěděl, jestli je chlap nebo ženská, to je problém.


Hele, mě nevadí, když je někdo teplý, studený nebo obojetný (i když "bi" svědčí o nerozhodnosti), ale aby někdo nevěděl, jestli je holka nebo kluk a mezi těmito pohlavími proplouval, to už mi přijde vážně na hlavu. Jistě, člověk se narodí jako žena a zjistí, že se cítí jako muž, ok, jdeme na operaci, když to jde, atd, jinak se ovšem chováme normálně. Ale aby někdo dělal přednost z toho, že je gender fluid, všude to psal a všem to cpal tak, až to vypadá, že kdo se narodil jako žena a cítí se jako žena (a není lesba), tak není normální - takovéto "Nenarodili jsme se jako určité pohlaví. Narodili jsme se se specifickými znaky a společnost nám pohlaví vnutí.". Ne společnost, ale příroda ti dala pohlaví, idiote. Proč to svádíš na společnost? Chyba je v tobě, ne jen v ní. A nevztekej se. Dnešní doba je sice plná sraček, ale i možností pro ty, kteří se narodili vadní.
Ano, vadní.
Netřeba se vztekat.
Dnes má nějakou tu vadu každý.
Tělesnou nebo duševní.
A ani za to nemůžeme. Vlivem zbytků hormonální antikoncepce ve vodě ryby nevědí, jsou-li samečky nebo samičkami. No kde jsem tohle už viděla? Nechci znít zeleně, ale dlouhodobé znečišťování životního prostředí chemikáliemi vedlo k tomu, že už se nerodíme úplně v pořádku. Počítám to tak dvě generace ode mě nazpátek a všechny generace ode mě dopředu, kdy došlo k poškození genetické výbavy. Nejen patnáctiletá lesba, ale i já jsem už "poškozená" (i když jinak), takže klid, obě jsme vadné ;) někdo je teplý, někdo je magor, každý jsme nějaký. Ale je třeba držet se jednoho pravidla "Hleď si každý své amfóry a nezbyde čas na fóry.", v tomto případě tedy není každý zvědavý na tvou orientaci, ne, NENÍ. To je jak s vegany. Jak poznáš vegany? Hned ti to řeknou.


Člověk aby se dnes bál někomu mladému říct "slečno" nebo "mladý pane", aby ho tím oslovením neurazil. Možná je to tím, že jsem potkala jen samé "agresivní" příslušníky "nevím-jakého-jsem-pohlaví" nebo "vypadám-jako-žena-cítím-se-být-mužem", ale přijde mi, že jsou okamžitě v opozici a vzteklí (a zároveň se bojí, ne že ne). Pyšně (ale trochu nejistě) nesou svou vadu a já abych se cítila divně, protože vypadám jako žena, cítím se jako žena a když už teda došlo na věc, tak jsem na muže.
Džendrflujdi nejsou žádní "vyvolení", i když se tak stylizují. Jsou to jen chodící velké chyby v Matrixu :) pravda, většinou se jedná o jedince od 13 do 18 let věku, třeba z toho ještě "vyrostou". Všimla jsem si, že bývají štíhlí, a skoro androgynního vzhledu.
Potkala jsem holku, neznaly jsme se ani pět minut a už na mě chrlila, že je...ježiš, jak to bylo...no, prostě x-sexuál (dnes je tolik druhů "sexuality", že každý člověk má svou vlastní nebo co) a že nikdy nechápala lidi, co upřednostňují jen jedno pohlaví a že ona osobně prostě kdo se jí líbí, toho si vezme do postele (při těchto slovech mě významně sjela pohledem odshora dolů) a říkala mi další ryze soukromé a dost intimní věci. A co prý já. Tou dobou jsem už byla znechucená, otrávená a chystala se k odchodu, tak jsem jí jen suše řekla, že mě to nezajímá, hodila vajgl do koše a šla. Ne moc vysoká, nakrátko ostříhaná, pánské oblečení, ale na obličeji make-up, cca 17 let. Je z jednoho intru. Snad ji už nepotkám.
A krkem mi leze nejen gender fluid a jiné sexualitistické novinky, nonbinary a komba všemožných podobných věcí. Od měsíce stráveného na intru se dvěma lesbami na jednom pokoji mi začali vadit ti "hluční" homosexuálové. Vliv na to má pochopitelně i způsob, jakým jsem byla vychovávána (ne, rodiče mi neříkali, že být homosexuál je špatné, ale mí rodiče jsou starší generace a v "jejich době" se homosexualita brala jako nemoc), ale také jednoduše má povaha. Jsem sice tolerantní, ale vadí mi, pokud někdo příliš dává najevo, co je zač. Nemyslím držení se za ruce, pusu (ne leštění mandlí) a podobné "decentní" projevy lásky, ale takové to hlučné a skoro agresivní "JSEM GAY". Se mám posrat? Mám se tě snad bát? Dnes se homosexuál už nemusí schovávat a stydět se, může se chovat zcela normálně.
NORMÁLNĚ prosím.
Klidně ať je nasraný, když si tohle přečte, ale nemusí si to brát osobně. Pokud potkám nového člověka, nehraje pro mě roli jeho sexuální orientace, pokud ze sebe nedělá něco lepšího.


Vím, ti lidé za to nemohou. Některé vady jsou zkrátka vrozené. A musí být pro některé z těch lidí těžké přiznat, že nejsou takoví, jací měli původně být.
Ale proč mi přijde, že se tím chlubí?
Proč je Pride Parade z velké části už jen přehlídkou úchylných oblečků? To se nedá za práva homosexuálů demonstrovat nějak...slušně?
Zdegenerovali jsme.

A vůbec, proč se všechno tak hrozně mění? Proč lidé už nevědí, kým jsou? Každý se hledá, ale snad se v nějakém věku už najde, ne? Nebo se dnes rodí jedinci tak labilní, že se hledají celý život? Ano, demokracie, svoboda, ale není to nějak už přehnané? Není takovýchto lidí už nějak...moc? Snad se nedožiju toho, že svět bude zahlcen androgynními zmetky. Přírodo, tohle sis nezasloužila Ser na nás, zlom nad námi hůl. Hoď na nás apokalypsu. Zpátky na stromy, začneme znovu.
__________________

Článek napsal člověk, jehož částečně vyjadřuje toto meme.
Pokud jde o sex, jsem totiž z trochu tupého kraje :D a co mě nebaví a dělat to nemusím, to nedělám :D
Překládat to nebudu. Pak by to ztratilo smysl :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | 11. ledna 2016 v 14:24 | Reagovat

Nelze jinak než se pod tohle podepsat. :) Přesně jsi vystihla to, co i mě osobně přišlo v poslední době už vážně těžce na hlavu. -.- Tak jak kdysi byli za tohle někteří "divní", tak dneska jsou očividně divní ti "normální" nebo co.
Přesně jak píšeš každý má něco, ale je blbost s tím každého otravovat a všude to cpát. Lidem už asi vážně hodně hrabe a roupama neví co by. :D

2 Rei Rei | 14. ledna 2016 v 14:23 | Reagovat

Byť genderfluid je absolútne normálne a bežné, nonbinary trans osoby existovali vždy. :)

3 Athena Athena | Web | 14. ledna 2016 v 22:17 | Reagovat

Musím s tebou jen souhlasit. Je docela hrůza, že se to ze světa tumblru rozlézá už i do reálného světa a do ČR, což mě celkem děsí.

Buďme k sobě upřímní. Tohle jsou lidi, co chtějí být jedinečný. Nemají sebevědomí, k tomu přihoď trochu toho hledání sama sebe, touhu si díky něčemu připadat unikátní a máš to. Mě nejvíc irituje, že takoví lidi berou jako důkaz, že jsou genderfluid argument, že "jednou se probudí a mají chuť nosit sukně a malovat se a jindy se zase obléknout naprosto mužně". Chci říct... To by byl gender fluid asi každý člověk, co nemá extrémně vyhraněný styl, ne? Taky to tak mám a ani zdaleka to pro mě není důvod zpochybňovat svoje pohlaví.

Prostě neví coby, no. Ale bohužel se berou dost vážně, takže je asi lepší je ignorovat a doufat, že z toho vyrostou.

4 Psiren Psiren | E-mail | Web | 15. ledna 2016 v 9:43 | Reagovat

[1]: Nejlepší je, že jsou některými lidmi obdivováni jako něco lepšího :D

[2]: ale ne v takovém měřítku. A dle mého názoru do toho nemá moc co do činění "moderní doba" a "možnost sebereprezentace ve virtuálním světě", ale fakt, že naše životní prostředí je natolik poškozené, že  každý jedinec, který se narodí, má nějaké poškození, a zdá se, že nejčastěji to bývá poškození pohlavního vědomí.
Jo a tohle já vážně ráda, spojování takovýchto slov :D takže non binary trans osoba je člověk, jež se cítí střídavě jako muž či žena, ale někdy jako žádné pohlaví...tohle je už trochu na hlavu. No hate, ale je to kurva matoucí. Bohužel, lidstvo si za takové kurva matoucí jedince může samo, tak je třeba se s tím vyrovnat. Což ale neznamená, že oni kurva matoucí jedinci se budou vystavovat na odiv jako nějaký zajímavý specimen.

[3]: fakt aby se člověk bál někoho oslovit podle jeho "zjevného" pohlaví :D i já bych někdy raději vypadala...ne tak žensky, i mě napadlo, že být chlap by pro mě bylo z hlediska způsobu přemýšlení a hlavně kvůli mé povaze lepší, ale kvůli tomu se nezačnu považovat za gende fluid nebo non binary nebo další takové nějaké pojmy...

5 Psiren Psiren | E-mail | Web | 15. ledna 2016 v 9:48 | Reagovat

[2]: Jinak beru na vědomí, že být takovým jedincem musí být těžké. I v dnešní době. Říct rodičům, jak to je, chodit s tím ven, mít strach z nenávisti ostatních...což mě přivedlo na myšlenku, že takový člověk si to pak kompenzuje na internetu.
Bylo by třeba od základu změnit přístup společnosti, pak by tito lidé neměli potřebu vystavovat se ve virtualitě, považovat se uměle za někoho lepšího a hledat v útěchu v tom, že "mí fanoušci mě chápou a obdivují".
Můj pohled je asi černobílý, bohužel.

6 ... ... | E-mail | 22. září 2016 v 17:19 | Reagovat

Být gender fluid a nebo bisexual nespočívá v tom že by byl člověk 'nerozhodný' nebo co. A není to ani trend ani nic podobného stejně jako tobě se líbí kluci někomu se zase může líbit obojí, někomu všechna pohlaví... a sexualita není něco z čeho vyrosteš takže radči pššš.... člověk si nemůže vybrat co se mu bude líbit nebo jak se cítí. A ano je to homophóbní a hate. :)) hezký den přeji a nezapomeň že heterosexuálové jsou jediní správní...

7 Psiren, The Angel of Khaos Psiren, The Angel of Khaos | E-mail | Web | 23. září 2016 v 10:37 | Reagovat

[6]: Triggered much, eh? Děkuji za vysvětlení, leč zůstanu u svého názoru. Tihle lidé mi nevadí, dokud se svou orientací či jak to nazvat neobtěžují okolí, nestaví se nad ostatní a nebudou se na mě uštěkávat, když jim řeknu "slečno", i když se ona domnělá slečna cítí být mužem, který se ten rozhodl obléct si šaty. Stále ovšem chápu emocionální zátěž, viz [4]:  a [5]:.
A netvrdím, že heterosexuálové jsou jediní správní, ale protože už dlouho žijeme v chemickém hnoji, takhle to dopadá.
Tobě též hezký den.

8 Foxy Foxy | Web | 26. září 2016 v 16:00 | Reagovat

[7]:  No, ona tady je nasnadě otázka, kdy už koho co obtěžuje... Není to zase tak dávno, co se v Německu jeden neduživý muž rozhodl, že ho obtěžují Židé, homosexuálové, Romové a další... A pak přišel i s řešením...
Víš, není vše tak černobílé, jak se na první pohled může zdát... Znám hodně transgender lidí a paradoxně jsem nikdy s nikým z nich problém neměla... Stejně jako se snažím nemít problémy s "normálními" lidmi... Nikdo si přece nevybírá, jak se narodí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.