Můj výhled do blízké budoucnosti? Hořící města, mrtví lidé a řeky krve.

14. listopadu 2015 v 10:37 | Psiren |  Žádná
Po včerejších útocích v Paříži musí být i tomu největšímu idiotovi jasné, že teď že se tomu nikdo nevyhne. Zatímco Charlie Hebdo byl jen útok na jedince, útoky z pátka třináctého byly útoky na lidi obecně.
Konečný počet obětí ještě není jasný.

Teď už by každý člověk měl pochopit, že je to jen začátek, že budou další útoky, ve větším měřítku, a všude po světě.
Tedy i u nás.
Že u nás ne?
Nebuďte naivní :D
Jen tomu dejte čas.

Že jsem skeptik, vidím to černě, straším a že u nás se to stát nemůže?
Ale no tak, nejste přece tak hloupí, abyste si mysleli, že všude kolem nás to bude bouchat a my si tu budeme dál hezky česky žít?
Už dávno nejsme mimo dění.
Čecháček si může říkat "Ale na nás se vykašlou, jsme malá země.", ale kde ta naše země leží, s kým se naše země "přátelí", kde má naše země své vojáky?

Já říkám, že musíme být připraveni. I na nás dojde, ne že ne. Nerada to říkám, děsím se té jistoty, kterou cítím. Ale nevyhneme se tomu.
Terorismus je zejména od toho, aby rozséval strach - především strach, a rozdmýchal vztek a provokoval. Londýn, Paříž nebo Praha, to je ve finále jedno, jen tam musí být hodně lidí, protože pak tam bude i hodně strachu a vzteku.

Už nemůžeme říkat, že se nic neděje, že se to uklidní. Nesmíme si za měsíc říct, že to vlastně v té Francii nebylo tak hrozné.
Nesmíme hrozbu měřit podle počtu hashtagů na Twitteru.
Přišel čas se probrat.
Modlete se za Paříž, a doufejte, že to všechno jednou skončí.

"Versuche aufrichtig zu beten
Christus vergibt uns all unsere Sünden"


(Zajímalo by mě, jestli si koncert skupiny Eagles of Death Metal vybrali teroristé jen proto, že tam bylo mnoho lidí, nebo kvůli tomu, co za kapelu a lidi to bylo.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 15. listopadu 2015 v 14:36 | Reagovat

No, Armagedon se blíží o to se nebojím, vše ale závisí na lidském vnímání okolí, které je v západním zhýčkaném světě dost otupělé. Sledujeme záznamy válek v televizi jako fotbalový přenos a jediné čeho jsme zatím schopni (k aktuálnímu dění) je si obarvit facebookové profily na trikolóru- tím tedy vážně změníme běh dění -_-

2 Psiren Psiren | E-mail | Web | 27. listopadu 2015 v 11:14 | Reagovat

[1]: asi jako Charlie Hebdo. V Praze byly billboardy Je suis Charlie, čekám, kdy se objeví PrayForParis. Jo, pěkné, dali jsme najevo, že o tom víme a držíme s nimi, ale to situaci nevyřeší. Jenže na druhou stranu...co může běžný občan dělat? A tak zase čteme články (snažím se číst nezávislé servery), mluvíme o tom a nadáváme, že "ti nahoře" dělají nesmysly. Stejně to nakonec odnesou civilisté.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.