Srpen 2015

Meghan Trainor - All About That Bass

22. srpna 2015 v 10:11 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Hudbograf
Za to, že mi tohle občas hraje v hlavě, mohu poděkovat jen a jen mému milovanému mladému padlavanovi Lucce z intru. Měla to jako budíka.
Než jsem pořádně zaposlouchala do textu, tak se mi ten začátek zamotal do "badavajs trapl". Takže jsem si to musela najít, abych se toho jebu zbavila :D

Jinak mi ta zpěvačka přijde fajn. Žádná typická kráska, jak dnes ve showbusinessu vídáme.
Ten tancující maník je nejlepší :D a jak ta manekýna dá ruce na zadek té černošce :D
(A kurva. Napsala jsem "černošce". Bude se to brát jako rasismus?)
Text bych se ani nedávala, ale zase, proč ne :D


text:
Because you know I'm all about that bass
'Bout that bass, no treble
I'm all about that bass
'Bout that bass, no treble
I'm all about that bass
'Bout that bass, no treble
I'm all about that bass
'Bout that bass... bass... bass... bass


A bag of Illuminati

22. srpna 2015 v 9:35 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Žádná
Ok, tohle jen hovadina je.
(Yodův sledslovo? :D)
Ale prostě...
________________________________

▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▼ ◄ ▲ Sorry, dropped my bag of illuminati.

Nová mašinka :3

20. srpna 2015 v 12:03 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
T-Mobile byl tak "hodný", že nám k prodloužení smlouvy nabídl notebook 2v1, a protože jsem nad něčím takovým přemýšlela už asi půl roku zpět, byla jsem velice nadšená, že mi to svým způsobem spadlo do klína.

Takže mám Acer Aspire Switch E10 a protože jsem nenáročný uživatel (nehraju hry, maximálně tak skáču dinosaurem přes kaktusy, když nejde net; celkově je mi to jedno), tak jsem s ním zatím dost spokojená.
Akorát mi nikdo neřekl, že se bude aktualizovat asi 16 hodin :D už jsem chtěla volat do T-Mobile, když v tom najednou doaktualizoval a dofunkcoval a zase šel používat. Moderní elektronika. Nesnáším moderní elektroniku.
Takže teď dávám pryč zbytečné aplikace a na hovno antivirus, jsem naštvaná, že tu nemám Office, má to hrozně citlivý touchpad a pořád to dělá věci, kterým nerozumím, ale hold me, my beer can do it, já si s tím poradím :D
A ještě si musím pořídit hojajku, abych si mohla píchnout flešku s ty-internety do tabletu, páč tam dali jen microUSB.
Jo a USB to má jen jedno. JEDNO. Inženýři fakt, asi to sami nepoužívají. Uživatelsky naprd, musím dávat roztrojku. Mi posol oči.
Kábel napájeci je kratky jak mý nohý.
Dvě kamery :3
Monitor (tablet) se úžasně rychle upatlá :D
Kurde, nemá to numerickou klávesnici, nemůžu sem házet značky -_-

No a tady to je
Jak vidno, monitor se opravdu snadno zapatlá...

A přední kamera je také fajn :D

Jaromír Nohavica - Kometa

3. srpna 2015 v 16:17 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Hudbograf
Oproti běžně přidávaným songům dost změna což :D
Z téhle písničky mám (nevím proč) husí kůži.
Vždycky si vzpomenu, jak jsem se jednou podívala na měsíc prosvítající za oblaky a pocítila nekonečno.
(Nedává to smysl.)

Ignorujte kýčovitý obrázkový doprovod a bude to v pohodě.

5 let mého blogu

1. srpna 2015 v 11:52 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Jak tak koukám tady vlevo na sloupek s roky a měsíci, vidím, že v červnu to bylo pět let, co můj blog začal svou asi třetí etapu (jednou nebo dvakrát jsem totiž předchozí obsah blogu smazala).

Postupně obsah promazávám, nechce se mi mazat ho úplně, ale je docela dobře možné, že to udělám a buď se na blog vykašlu úplně, nebo začnu zase odznovu, jak se říká, "s čistým štítem" (nebo půjdu jinam, ale pšt :D). Přece jen 5 let (když nepočítám roky předchozí) je pro blog poměrně dlouhá doba a se změnami v mé hlavy šly ruku v ruce i změny na blogu.

Psávala jsem recenze (čti Ani-ne-tak-recenze-jako-snůška-keců) na anime, teď píšu jen recenze na filmy. Recenze na knížky se mi zatím psát moc nechce, i když občas mám nějakou takovou křeč. Dávala jsem sem i své literární výplody, které z valné většiny stály za prd a ani nevím, proč jsem je psala, natož je zveřejňovala, protože číst si to teď, hodila bych notebook a svou hlavu z okna. Akorát Jume byla unešená z Laboratorní krysy :D Škola navíc mé literární buňky zabila a já se soustředila na právo, IZS a další odporné odbornosti. Což trvalo osm let.

Sem tam nějaký ten Úmrtníček, i když historky z mého života proplouvají tímto virtuálním světem bez povšimnutí, nějaké Daily Faily, což jsou prostě články s fotkami, často nějaká ta hudba a veškeré mé snahy o plnohodnotné (tedy dle mého názoru pro ostatní uživatele zajímavé) články vedly do prdele, protože i když mě něco napadlo, nedokopala jsem se k tomu. Času mám (zejména teď) sice habaděj (spíše haba, a to převážně večer), ale nějak odešla múza, inspirace a tyhle ostatní věci. No kusovky sem dávat vážně nebudu.

Návštěvnost veškerá minimální, občas sem někdo zabloudí, i koment zanechá, ale mě to nijak netankuje, sama po cizích blozích moc necestuju, jen někdy narazím na nějaký za-bližší-prozkoumání-stojící, ale prostě mě to nějak...nebaví. Mám jiné věci na starosti.

Jeden čas jsem přemýšlela, že bych sem dávala věci ze školy - články o věcech, které mne při výuce zaujaly, ale už vidím, jak si někdo čte článek o chemických nebo biologických zbraních :D

Zatím to nechávám být. Ale pět let je dlouhá doba.