"Vy jste Charlie?" "Všichni jsme Charlie."

23. ledna 2015 v 14:20 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Žádná
Snad jen pár jedinců neví, co se nedávno stalo ve Francii.
A to, co se stalo, byl jen...eh, outcome? Aha, výsledek (to je to slovo) (Psoren plz) poněkud nezodpovědného chování čárlíů, no z Mohameda si dělat legraci, co si mysleli? Dobrý muslim trestá manželku karabáčem a nevěřící psy bije nejen holí.
Vlna solidarity, jež okamžitě zalila, nebo spíše zatopila skoro celý svět, rozděluje nemuslimy na tři tábory- pacifisty, salámisty a muslimisty. Pacifista by ve většině případů veškeré muslimstvo vyhnal ze své země zpět tam, kam patří. Salámistovi je to tak nějak jedno, stará se jen o svůj hnoječek. Muslimista je na straně mohamedovců a obhajuje je.
Chyba je, že jsme muslimy "k nám" vůbec pustili. Jsou velmi roztahovační. V Teplicích si chtěli postavit mešitu. Jejich ženy se skrývají pod burkami a přelévají si hotelové šamponky do lahví a požadují další (Kačenka coby pokojská ve švýcarském hotelu v Curychu má s takovými hosty zkušenosti). Jejich děti tvoří gangy o věkovém průměru 13 let a chtějí po mě v armyshopu, abych jim prodala boxery. A smrdí.
Chápu turismus, a že přijedou do lázní, ale zůstávat by tu neměli. Chtějí nám cpát své zaostalosti (NEpráva žen), své náboženství a zvyky. My ale nechceme šaríju, mešity a burky. Drž se každý své amfóry a nezbyde čas na fóry.
Cpou se tam, kde ještě ne tak dávno vládl všude Bůh a kde nyní z velké části vládne demokracie (i když o tom by se také dalo polemizovat). Naše země je ale stále naše.

Nemuslimský svět dostal facku.
Chce se bránit.
Co se dál bude dít?

Nejsem Charlie (dostali, co zasloužili), ale vnímám islám jako hrozbu.
Možná jen muslimové ukázali, že čeho je moc, toho je příliš, že pohár trpělivosti přetéká, a že když budou chtít, udeří, kde se jim zlíbí. A na prohlášení nejrůznějších skupin, že s činy útočníků nesouhlasí, prdím kuličku. Že oni islamizovat svět nechtějí? Nevěřím. Máte to psáno, tak je to dáno.

A nebo se dozvíme, že to všechno byla fraška :D

Chtěla jsem napsat nějaký duchaplný článek, ale po prvních pár slovech to šlo do...tureckého hajzlu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 majdajackson majdajackson | 24. ledna 2015 v 17:25 | Reagovat

Uz jsem jeden takovy clanek cetla.., taktez souhlaim se vsim, co je zde psano... vyvratdeni cele redakce je ohavny cin, ale kdo si dela srandu z proroku nemuze cekat nic lepsiho.... i kdyz se haji svobodou vyjadrovani... je to proste urazeni jejich nejvetsi psychicke opory, to je jako pichani do vosiho hnizda. Take ale to jejich roztahovani, my musime do mesit jen s odhalenyma ocima a na zapade ti oni odmitnou ukazat tvar... meli bychom respektovat sve pozadavky navzajem, a nebo sem nemeli vubec jezdit, kdyz tu mame takove zakony jake tu mame a kvuli nim, kteri se sem navazi je menit nebudeme....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.