Červenec 2014

Transformers 2: Revenge of the Fallen (2oo9)

30. července 2014 v 0:10 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Transformers
Áno, druhý film do řady mašinoidních požitků.

Spolupráce Autobotů s lidmi se osvědčila, tak se společně loví Decepticoni, kteří si hrají na schovku všude možně po Zemi. Jeden z těch hajzlů (Demolishor, a ta scéna, jak z něj Optimus visí, je fakt zajímavá :D) ale pronese větu, že Fallen znovu povstane, tož teda asi bude tóčo.
A taky že bylo.
Jak to tak vypadá, Samovi (jemuž se v tomto filmu NEpodařilo začít vysokoškolský život) zůstal kousek kostičky z Lega v mikině a páč si ho tenhle zbytek Prajiskry spletl s harddiskem, nahrál do něj všechna svá data, čiže Samovi občas lehce přeskočí. Další kousek je na vojenské základně. Decepticoni chtějí oba kousky, chtějí Samůu mozek, ale taky chtějí Optima, bo ten jediný dokáže porazit výše zmíněného Fallena, jenž by nám právě chtěl vycucat naše Sluníčko. Optima chtějí pochopitelně mrtvého. A Optimus mrtvý skončí. Na půlku filmu. Ten chlap vážně vůbec nekouká okolo, všimli jste si toho? Najednou jááááj, díra v hrudi a goodbye Vienna.
Krychlík Sam se ale nevzdává, čapne svoji sexy k ničemu kočku (dobře...přejela Pretendera, mnou zvaného Terminátorova dcera) za ručičku, dá se do party s Robobijcem (Máte tu haši, kaši, šašlik, pajšl...) a spolubydlícím, který je snad ještě švihlejší než ti tři dohromady a jeden čas prodával kalendáře s koťátky, exDecepticon Jetfire je přenese do Egypta, najdou Matrix of Leadership (ne, nedošlo k chybě v Matrixu...jedná se o Vůdcovskou matrici), kámoši od armády přiletí s Autoboty a mrtvým Optimem, Sam potká i své rodiče coby návnadu, Bumblebee si zašpásuje s...nějakým šulínem, jehož jméno mi vypadlo, ale měl místo nohou/kol jen...ocas?, Decepticoni přestavují pyramidu (Legooo) a střílí po lidičkách a začne veliké hojaj.
Sam na chvilku exne taky, pak se v jakémsi "nebi" od prvních Primeů dozví, že je dobrý jen k tomu, aby zapíchl Matrici do Optima a tím ho oživil. Krychlík naplní svůj osud, Optimus naplní svůj osud (bombácké spojení s Jetfirovými součástkami, Optimus ještě nikdy nevypadal tak mighty) a sejme Fallena (+ serve mu obličej, to on rád), jenž je starý jako Metuzalém a pochází z rasy Kdysi-dávných-Transfomerů-z-roku-pojď-na-mě-z-boku. Megatron po Fallenově smrti zdrhne (Starscreamova věta o zbabělcích byla lehce badass) a zase je klid a mír.
Ne na dlouho.

Teda takhle odfláklou recenzi jsem snad ještě nenapsala :D ale chci se co nejrychleji dostat k Age of Extinction a nerada bych přeskočila filmy před ním :´D
Btw proč se Revenge of the Fallen přeložilo jako Pomsta poražených? Fallen je jeden a je Padlý (na hlavu), ne poražený -_- Pomsta padlého, zní to nehojaj, ale je to tak správně.

Má báseň o Optimově rvaní obličejů:
"My flames are red
My body is blue
You lost this race
Now give me your face!"


Hnojník z Alp- 16.7.- Závěr

23. července 2014 v 23:30 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Tenhle zápis píšu až ve čtvrtek 17.7. V den, na který se vztahuje, jsem neměla kdy jej napsat.
Ráno jsem jako vždy vstala, nasnídala se s rodinou, ale kuchyni ani stáje jsem uklízet neměla. Jelo se opět hrabat. Cítila jsem, že přijde nějaký problém. Měla jsem dost zvláštní sen, ale pochopila jsem, co se mi snaží sdělit. Zdálo se mi, že na mě v jakési zabordelené chatě opakovaně útočí nasraný sysel, já ho nejdřív tluču plochou mačety do hlavy, on na chvíli pustí, pak se zakousne znovu a hlouběji a já ho podříznu. Co sen znamenal? Prosté.
V úterý jsem měla problém s Margrit a ve středu před obědem mi šéf sdělil, že mám odjet. První útok sysla bylo úterý, kdy jsem si řekla, že to ještě třeba půjde, druhý útok byla středa dopoledne, definitivní konec. Zabordelená chata symbolizovala ten jejich barák plný bordelu, sysel zase symbolizoval Alpy, neboť tam žije.
Jak přesně došlo k mému odejití?

Hnojník z Alp- 15.7.

23. července 2014 v 22:56 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Rameno sice ještě trochu říká, že dnes ne, jenže nezájem. Opět jsem měla sama uklidit kuchyni a stáje a pak jít zase sekat. Kdyby to takhle bylo každý den…byla bych šťastná.
Tentokrát mi nikdo s ničím nepomáhal a já KONEČNĚ stáje uklidila celé ÚPLNĚ sama.
Ta hadice je zlo.
Těžká, a oba konce vypadají stejně. V jednu chvíli jsem zmáčkla páčku a měla za to, že mířím na zem.
Omyl.
Mířila jsem si na vlastní obličej :D

Hnojník z Alp- 14.7.

23. července 2014 v 22:29 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Ráno jsem měla sama uklidit kuchyni a pak stáje. Kluci běželi někam do háje přes louku.
Byla jsem happy jak dva grepy, neb kuchyň jsem konečně uklidila tak, aby mi to všechno tam vadilo co nejméně, dokonce jsem přišla na tajemství, kam se dává chléb.
Uklízení stájí bylo hojaj, pustila jsem si na mobilu písničky a jela.
Pak přijel šéfík s Piusem (to je myslím asi ten…třetí syn) a já zjistila, že ta obří vrtule, co byla vedle salaše, je skutečně na to, na co jsem si myslela, že je.
Na mixování hnoje.

Hnojník z Alp- 13.7.

23. července 2014 v 22:10 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Debilní budík nezvonil a já vstala až v 7:20. Krávy mě sice vzbudily, ale to bývá tak v pět a to prostě neřeším. Kdyby chtěli, abych vstala dřív, řeknou mi to. Kluci tou dobou také ještě spí.
Šéfík mi řekl, že jen ráno uklidím stáje a pak mám volno. Prý bych se mohla jít projít, nebo jen tak odpočívat. Budu na baráčku sama, k obědu si mám udělat maso a k tomu třeba brambory. Chudák nezachápal, když jsem mu řekla, že když kein Arbeit, tak kein Hunger, Margrit se tomu také divila. No, když tak prý tam je chleba a podobně. Odjel i s Margrit a Patrikem (který byl se mnou asi hodinu sám na baráčku, pak šel za rodiči ke stájím, nechal se po deseti minutách neúspěšných pokusů dostat se do sýrárny odnést zpátky, v předsíni se ke mně přitiskl, protože mu byla trochu zima a nakonec usnul na gauči, kde jsem s ním chvilku seděla). Do večeře tedy frei Zeit. Huh. Tak holt Spazieren, čaj, čínská polévka, žváro a filmy. Hojaj.

Hnojník z Alp- 12.7.

21. července 2014 v 14:49 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Přála bych vám zažít ráno v Alpách. Když vás v pět ráno vzbudí krávy hnané z pastvin do stájí a jejich pitomé zvony bimbají na plné koule. Fajn, tohle je na tom ránu v Alpách jediná blbá věc. Je tu prostě krásně. Dnes to vypadá na slunečné počasí. Chtěla bych se trochu opálit.
Což mě vede k další věci.
Všichni tu nosí mikiny a bundy a nevím co všechno. Já tady většinu času trajdám v tričku nebo tílku. Samozřejmě mám pořád dlouhé kalhoty (maskáče) a holínky nebo kanady, protože se chodí po pastvinách s vysokou trávou a všudypřítomnou vodou, ale jinak jsem snad otužilejší než oni. Ve stájích jsem také v tričku, i když si pak musím od ramen dolů mýt paže, semtam ustříkne totiž voda nebo hovno.
Mají výborný chléb. Vypadá spíše jako vánočka, ale je vážně skvělý. Žádné nafouklé nic jako u nás. Tohle je poctivý chlebíček, hutný a jeho chuť je prostě famózní. Klidně bych ho jedla samotný. Klidně bych se ho užrala.

Hnojník z Alp- 11.7.

21. července 2014 v 14:46 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Na farmě už nejsem, od minulé středy, k vysvětlení proč a k popisu mé práce tam poslouží můj Hnojník z Alp.
Toto je den první.

11.7.- příjezd:
Cesta jako obvykle o ničem. Vlakem, přes noc, 13,5 hodiny, přes všechny prdele Německa a Švýcarska. Měla jsem pro sebe celé dvousedadlo, a to se jízdenka kupovala týden před odjezdem a vlak byl už skoro plně obsazený. Nespala jsem pro změnu ani minutu (nejstarší z farmářových synů nevěřil, že jsem dva dny nespala) a tak moji drahou sestřičku Kačenku čekala na nádraží v Curychu Zombie apokalypsa o jednom členu.
Jízda na farmu (Alpy) byla též epická, neboť v Bal-něco, městě pod farmou, navigace odmítla kooperovat s tím, že mapy nejsou v požadovaném měřítku. Nakonec jsme zjistily, že musíme jet lanovkou. Ten úhel stoupání bych vám přála vidět, skoro kolmý…
Vyzvedl nás farmář, tedy můj šéf, a jelo se hore. Moje němčina cestou autem z nádraží do Bal-něco bohužel vyprchala a já ze sebe stěží vyrazila jméno.

Hiatus do konce prázdnin nejspíše

11. července 2014 v 10:13 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Jsem ve Švýcarsku a nevím, jestli bude na farmě wi-fi or some shit přístupný i nám, takže prozatím hiatus :3

Jsem teta! :3

8. července 2014 v 15:33 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Tak jsem teta, vy zm*di :D
Ve 14:10 porodila Lucka zdravou krásnou holčičku, Aničku ♥
Zrovna jsem řešila vodoměr s dělníkem, když mi Alíša volala, no, upřímně, málem jsem se stala želé.
Takže dneska je oslavné grilčo na Alíšiny narozeniny a Aničky vyklubeniny :3

Do eFka/jinak na pivo dorazím později, ale co, s fantasmagoristama to můžem decentně zapít buď dnes, nebo zítra, není kam spěchat :D

Máme
Aničku
Jaj hojaj!
^////^

Čekání na signál z porodnice

8. července 2014 v 12:31 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Opět to tady zarostlo chmýrem a mě je to úplně jedno :D

Na bootcamp jsem nejela, protože se nevědělo, jak to bude s časem, neb Kačka mi sháněla brigádu ve Švýcarsku a nebylo jasné, kdy pojedu. Jedu tenhle čtvrtek. Do Alp. Na farmu, kde vyrábí sýry. Budu ve zkratce dělat pasáka krav :D no, za ty peníze...budu tam (když se mnou budou spokojení) do konce srpna a pak hned pojedu na mládežák.
Teprve včera mi došlo, že tam budu měsíc a půl. Whatever...

Musím se učit nějakou tu sedláckou němčinu. Kačka mi vyhrožuje, že když nebudu alespoň něco umět, pošlou mě domů. Oslním je svou prací (táta: "Ne že to budeš přehánět...moc dřeš.") a naučenými větami typu "Geben Kühen Fütterung." a slovy jako das Stroh (ne, nejedná se o ten chlast), das Heu a Schaufel a bude to richtig. Gut. Etwas...

Mamka má dneska narozeniny. Není jí už 17, ale 60 taky ne, je to štramanda čéče...

A před asi 30 minutami mi volala, že Lucka už je v porodnici (Lucka- dcera mamky z jejího prvního manželství) a že tam za ní jela (Lucka ji při porodu chtěla u sebe) a že mi pak zavolá. Tak tady KURVA DO PRDELE čekám na signál, protože DO PIČI MRDKA asi dneska už budu teta a mamka bude babička a to by byl pro ni ten nejkrásnější dárek.
Tak tady klepu ADHD u stolu.
Asi se osypu.

V neděli nějakou, asi 29.6. jsem byla s Dai a Chilli na nových Transformerech a protože mi vůbec nejde o lidi, tak jsem byla spokojená. Sice v tom filmu bylo strašně moc hovadin, jenže to vidí jen člověk, co zná Transformery i jinak než jen z filmů. Mě se to líbilo, protože můj hlavní zájem se upínal na transformace a roboty a Optima a Bumblebeeho (jak byl nasraný na Stinga...to bylo tak cute :D "SON OF A...!", "Can touch this..." :D) a hlavně BITKY.
Optimus ♥

ADHD. Někdo mi na asku položil dotaz, zda mám ADHD. Jak to mám vědět? Nikdy jsem nezkoumala, jestli mám nějakou poruchu. Je to klidně možné. Dneska je to hodně rozšířené. Tak jsem asi poruchová. Mě je to jedno :3

Takže ADHD teď jede na plný plyn. ejhfeafhawuiethweuigthwiofh
Jeb jeb jeb jeb jeb...

Jinak výstava Tima Burtona byla epičná. Hojaj. Škoda, že tam nebyly loutky Jacka a Sally...

Mám spoustu fotek do Daily Faily, ale ntb má mamka v Tpl a já ho vidím jen večer...než odejdu do hospody. Takže později fotodokumentace z předešlých pár týdnů.
Plus přibyde fotospam ze Švajcu.

Zatím tschüss.