Březen 2014

Ztracená generace- pro-ana

30. března 2014 v 22:09 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Bože děkuju ti zas a znova, žes mi nadělil (více/méně) rozum a já neblázním kvůli své váze jako bohužel velké množství mladých holek.
(Nemluvím o těch, co jsou doopravdy tlusté (nebo poněkud při těle) a zhubnout by měly kvůli svému zdraví, nebo o těch s dědičnou nějakou tou poruchou příjmu potravy nebo něčím, co jim znemožňuje mít váhu úměrně svému věku a výšce. DĚDIČNOU. )

Zase jsem omylem zabloudila na pro-ana blog.
Doufala jsem, že éra modelek kost-a-kůže je pryč, jenže i tak jsou média plná štíhloučkých krásek, na internetu najdete návody, jak zhubnout tohle a tamhleto a seznamy toho, co nejíst (i když to je celkem stručné, většinou z toho vyplývá, že nesmíte jíst NIC), kolik kalorií má kdejaká sračka a ti, kteří na tohle nadávají, tak jen závidí, protože jsou tlustí.

Viditelné klíční kosti, vyčnělé kyčle, mezera mezi stehny. Okolo těchto věcí se povětšinou pro-ana blogy točí.
Chceš klíční kosti nebo sladkosti? Já tedy nevím, ale radši si dám ten krémový věneček než mít klíční kosti jako okapy.
Mezera mezi stehny mi přijde dost...nepřirozená. Ženské tělo má od přírody určitý tvar a nějak ho násilím přetvářet je hloupost. Ať už se jedná o "dekorativní" plastické operace nebo šílené diety za cílem ubrání svaloviny mezi nohama.
Když se jinak štíhlá dívka rozhodne, že není dost skinny a že chce být úplně...koncentrákovitá, riskuje poškození zdraví, jež může být i trvalé. Nehledě na větší náchylnost k nemocem. A vůbec tak ke všemu. Dalším rizikem je, že si jich žádný kluk nevšimne. PROTOŽE JE ANI NEUVIDÍ, jak budou hubené.
Vyčnělé kyčle taky nejsou žádný med. Praštit se do boku už tak dost bolí, a pokud má holka místo kyčlí pořádné sekery, tak ať si to náležitě užije. Rozpíchá, do čeho vrazí.
A žvýkat jídlo a pak ho vyplivnout, to je nádherný příklad plýtvání. Ty holky mrzí, že mají co jíst. Kdyby zažily skutečný hlad, kdy nemáš co do huby, a cítily by, že se jim vnitřnosti kroutí jak hovno v proutí, s radostí by sežraly všechno, čemu se dřív vyhýbaly. Pizza, kečup, salám, to by bylo hned pryč.

Beztak je tohle pro-ana magoření jen následkem trendů, kdy krása je předností, špeky jsou na překážku a kdo není štíhlý a krásný, jako by nebyl. Nežil. Nebo co já vím ještě nedělal.

Nezávidím těm holkám. Je mi jich líto. Ničí si život, zdraví i sebevědomí. Jsou obětmi moderní doby a médií.
A hlavně samy sebe.
(Jdu si dát Oreo.)


Tajemné hlasy

30. března 2014 v 0:13 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Dneska jsem slyšela, jak někdo mluví v kuchyni.
Přitom jsem byla doma sama.
Tak jsem se tam šla podívat.
Ty hlasy šly z ledničky.
Říkaly "Sněz mě. Sněz mě!".
Udělala jsem, co řekly.
A tak jsem za dnešek zbouchala dva věnečky s krémem, 20 deka salámu, 10 deka slaniny, dvě vajíčka...no, počet obětí mého nemocenského hladu je vážně vysoký :´D a mamka udělala k večeři stehenní kuřecí, hranolky, omáčku, k tomu byla tatarka.
Ale můj žaludek říká, že je třeba ještě jít na lov.
Tak jdu >:3
Akorát mě z toho všeho žrádla už pálí žáha. A nevim, kam jsem dala navíc koupený Herbicid, co mi kdysi předepsal doktor na štítnou žlázu, mám totiž zase pocit knedlíka v krku. Pro případný vtipálky typu Pištěk: ne, knedlíky jsem nejedla.

(Do hajzlu, na starým ntb jsem měla uložených spoustu meme, gifek and shit, co jsem přidávala do článků, a tady nemám ani to shit. SHIT.)

TAK SEM DÁM SVOJI CULÍKATOU SELFIE.
Kawaii undead potato.
Dai je Kawaii rotten potato.
Založíme klub retardovaných potatoes ♥
BA DUM TSSS
BOOBIES!!!
Ehm...tedy...pokud tam nějaký vidíte O.o
Já mám totiž kouzelný prsa- když si lehnu, tak zmizí.
A když si sednu...tak tam taky nejsou :D

Nový článek o nudě v Duxu

29. března 2014 v 13:36 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Arrrrrgh, za chvíli začnu lézt po stropě!
Už od čtvrtka jsem zavřená v baráku, je teprve sobota, já mám neděli, ve čtvrtek jsem měla pátek a v pátek sobotu. Dokonce i v tv programu jsem se dívala na neděli.

Venku je krásně, že by člověk psal básně, a já sedím v obejváku, střídám čumibednu (kriminálky, filmy, zprávy) s notebookem (Midsomer Murders, Fb, tohleto) a jak se vždycky pomalu nemůžu dočkat neděle a odjezdu do Prahy, tak teď se jí nemůžu dočkat rychle.

Mamka mi ve čtvrtek koupila v Intersparu dva věnečky s krémem.
Dneska mi koupí zase.

Pořád jím, od příjezdu dom. Plácám jedno s druhým a výsledek se dostavil- mám o kilo víc. Pořád málo. Málo.

Měli jsme jet dneska s tátou a Roštem rozebírat chaloupku, leč moje nemoc tomu řekla ne. Takže teď Rošť maká za barákem a táta na něj dohlíží. Strejda Jenda přijel, dostal čaj, já u něj vydržela a pak odjel. Prej už začne jezdit na kole. Řekla jsem mu, ať nosí reflexní vestu. Radši.

PARALENYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!

Ale cigarety mi nechybí. To je dobře. Moc dobře. Tenhle týden jsem obecně kouřila dost málo a ve čtvrtek měla jen jedno retko ráno, to jsem jaksi zapomněla, že jsem nemocná a jak jsem byla zblblá, tak jsem si zapálila, kouřim, kouřim, najednou "LOL! Vždyť jsem nemocná.". Půlka cigára skončila položená na zábradlí. Třeba si ji vzal nějakej houmie. Když nestíham dokouřit, típnu to a položím, oni si je sbírají.

Měla jsem divný sen. Chodila jsem po Duxu, jenom v ručníku a byl mi vidět zadek, nějaká ženská mi ukázala "Live long and prosper" Vulkánský gesto, já jí ho oplatila, šla do nějakýho obchodu, najednou jsem byla v nějakým tajným pokoji....vůbec to nechápu. Ale co už. Na tý pláži to nebylo špatný, jen mi přišlo poněkud ujetý, aby se mrtvej člověk nejdřív proměnil v černou kočku a pak po nějaký době získal zpátky svoji podobu. Hm.

Teda to je tak rychlej internet v tom Duchcově, že ho nestíham.

Vypadá to, že Optimus ještě nepřešel na WI-FI. A to jsou prej Transformeři s technikou napřed? ↓

O-Zone- Dragostea Din Tei

27. března 2014 v 23:42 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Hudbograf
Pamatujete, znáte? :D
Tihle tři šulíni byli prostě symbol mýho...dětství :D
Před asi 5 lety jsem to najednou znova zaslechla na Evropě2 ve Flashbacku a mohla se radostí posrat :D
Byla jsem zrovna sama v autě, mamka šla do Penny a já, doufaje, že nikým neviděna, was like↓


Jinak: k tomuto songu se hodí toto meme, ač se o jiném, nicméně stejně textem matoucím hudebním díle :D↓


...neboť bez gůglu jsem zaboha nemohla vyluštit, o čem to sakra zpívaj :D
Upřímně, překlad mi nepřišel moc věrohodný, takže to vlastně nevím dodnes :´)


text:
Mai-ha-hi
Mai-ha-hu
Mai-ha-ha
Mai-ha-ha-ha (x4)

Alo, Salut
Sunt eu, un haiduc
Si te rog, iubirea mea,
primeste fericirea

Ich bin...krank, ja. Das ist disaster.

26. března 2014 v 13:03 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Jéééžiš, DVA ROKY jsem měla maximálně rýmu a kašlík, jinak nic. A teeeď mě bolí v krku, tahá mě za ušima, hlava v pejru, klouby v jednom ohni, plíce z betonu, polykat nemůžu, hlas mám drsný jako šmirglpapír a místo svých obvyklých 35°C jsem si ráno na vychovatelně naměřila 37°C.
le já na vychovatelně: "Můžete mi prosím půjčit teploměr?"
le Žaloudková *vytáhne ze skříňky 4 různý teploměry* "Najdi nějakej funkční."
Použila jsem tedy lihový, narozdíl od vychovatelky ho úspěšně sklepala a naměřila si. Such temperature. Much heat. Gasp.
Do stemu nejdu, což mě sere, neb jsem mohla mít za únor 9 směn.
Zítra jedu po škole dom.
A musim hrozně zhluboka dejchat, jinak se udusim.
Teprve podruhé v historii půjdu za doktorkou nemocná. Wow.

Jsem ve škole, máme management a já sedím v oslí lavici u dveří. S notebookem. Nechci nakazit ostatní a taky se nechci nudit, proto oslí lavice mimo spolužáky a proto notebook.

Kranken Vampir↓
mit Linkin Park

Na angličtině bereme aktuálně emergency, disasters, floods and shit a měli jsme ve skupinách vytvořit Citizen´s Handbook, tam napsal emergency call numbers, warning signal, evacuation luggage, leaving apartment a vybrat si něco a popsat, co dělat, s holkama jsme si vybrala chemical disaster. Měly ji i ostatní skupiny -_-"
Vyhrály jsme :3

A i takhle mohou vypadat záchody na naší škole. Tohle super zažloutlý prkýnko je super nechutný.

Jde ze mě špatná karma- padají kolem mě lidi

23. března 2014 v 12:37 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Už jsem sem ve čtvrtek psala (chvíli trvalo, než mi došlo, že jsem to psala na kompu na Průmyslových haváriích...můj mozek poslední dobou stávkuje), že ráno u tramvají upadla paní. Já se na tu paní podívala a ona upadla, na břicho, ručičky před sebe a hurá plazením vpřed.
Tím ale den nekončil.
Sedím ten čtvrtek v kavárně: piju kafe, přijde nacamraný chlap alá sekuriťák se psem a přerazí se o schůdek, čímž mi převrhne hrneček a kafe vyleje a já málem vyskočila z kůže, protože jsem měla v uších sluchátka a dívala se na Midsomer Murders, což znamená, že jsem naprosto nevnímala okolí a suddenly kafe všude, naštěstí ne na mě. Okamžitě se omluvil a zaplatil to. Pak se mi znova omluvil, dal si velkýho Ferneta a odešel. Jdu za slečnou, že bych chtěla nový kafe a ona prej, že na účet kavárny. Alespoň že nerozflákal ten hrneček. Mají totiž nový hrnečky s motýlama a to by mě nasralo. Kafe jsem si samozřejmě nakonec zaplatila, slečna servírka za to nemohla přece.
V pátek přijedu do Duxu, jdu s mamkou do Tesca, podívám se na jednu paní...a ta upadne. Na břicho, ručičky napřed a hrrr plazením na zeleninu.
Pak mi v eFku Dai řekne, že v tejdnu upadla taky. A Chilli myslím že taky.
No...
Těžko říct...
Prostě ze mě lidi padaj na hubu :´D

A já spadla na hubu z tohohle.
Jo, jo, JO!!! ↓

Harty Pard 22 .3. 2o14 aneb hrozně cizích lidí a smažený krevety

23. března 2014 v 12:19 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Včera se šlo k Pavlíkovi na oslavu narozenin (nemám ponětí, kolikátý to byly, ten chlap vypadá furt na max 39), při příchodi mě čekal lehce šok, protože tam byla hromada cizích lidí, dohromady ještě tři děti a pak jeden pes (Cavi neboli Kaviár, slyší na to). Pavlík mě poslal na mojito, že tam je barmanka, čapla mě malá Terezka a pak jsem si nebyla jistá, jestli vidím blbě nebo jsou tu vážně dvojčata celá v růžovým...no, byla tu dvojčata, malé 4leté holčičky, a hned mě braly za ruku a že si půjdeme hrát.
No, nejdřív jsem si dala mojito, jelení guláš, chlebíčky etc., pak mě unesly děti, byla jsem s nimi půl hodiny na trampolíně, dneska mě z toho bolí celý tělo a taky mi zlámaly čelenku.
Z účastníků oslavy jsem znala jen rodinný okruh, který se dostavil, a seděli jsme vevnitř v kuchyni u stolu, zbytek byl všude moožně a venku u grilu, u venkovních stolů byly hřejné lampy, stejně ale měla většina lidí mikiny, já tam tajtrlila v tílku a zima mi nebyla...studený odchov :D
Našla jsem chlebíčky s lososem, chlebíčky s pršutem, dvě misky s olivami, smažený krevetky, pečené prasátko, ořechovou buchtu s tvarohem...om nom nom :3
Pak jsem ještě šla do eFka, ale jen na jedno, protože těch mojit bylo nakonec víc.
S Dai jsme zlikvidovaly krabičku od Black Devilek :D

Mám hromadu fotek, neboť Kačenka chtěla vyfotit nás, naše, jejich, vaše...a okamžitě sdílet přes fejsbuky.
Tvl mě tak štípe v kyčlích, že to není možný...mít na zádech dvě 20kilový děti a skákat s nima na trampolíně není prča.

Takže naši u Woodhenge.
Tohle ohniště bylo původně u nás na chaloupce, ale už tam nejzdíme, tak se to převezlo k Pavlíkovi.

Zombie prsty a vůbec, ráno na ránu

20. března 2014 v 9:10 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
A to jdu ještě do stemu dneska.
A zítra.
Hrrrrrrn.

Včera mi dali na chvíli byznysy, naštěstí mě pak přehodili zpátky na mobily, pohoda. Dneska mi je ale asi zase daj.

Holky byly večer na pivku a fotbálku v Andromedě, já přišla na haus dřív než ony a šla spát před desátou. Co si budeme povídat, dvě hodiny jsme pak stejně dělaly bordel typu vtipy, Slenderman, já vyděsila Monču sebou a plyšákem (házím po holkách plyšovýho koníka, když mě štvou), v noci mi Lucka ze spaní vyprávěla, že nedá a co jako ona je a že ne a mluvila asi 10 minut, vyloženě někomu odpovídala :D hlavně že jí předtím říkám, že ona fakt spí a mlčí u toho -_-"
Ráno jí za to dala Verča doprostřed pokoje koš, aby ho nezapomněla vynést.

Dnes ráno jsem málem upustila mobil, jak jsem měla unylý, doslova zombie, prsty. Děs.
A předtím se naproti přes silnici z nějakýho záhadnýho důvodu docela solidně natáhla starší paní, styl tučňák klouže do vody. Naštěstí bylo sucho :D

Inženýr po mě chtěl na Průmyslových haváriích rozchodit DVD se soubory .DAT. Já bych ráda, ale nemůžu tady jaksi instalovat programy. Takže nope.

Jeden ze školních kompů. Zanedlouho to tak bude vypadat na všech. BWAHAHA!!!
ALL HAIL ZEE CAPTAIN!!!

Optimus Prime- Age of Extinction

18. března 2014 v 23:01 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Transformers
Nohohooo, asi to bude pohled na něj.
Pokud pomineme ten šrot, za kterej je na začátku :´D to moc sexy nebylo

Když novej film, tak to chce upgrade.

Asi nějak zabloudil do Japonska či co.
Každopádně, toto je kurrrrrva moc fajný rytíř.

Ovecný vložky

18. března 2014 v 20:16 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Na notebooku mám stále ze svých starých souborů hovno, protože jsem ještě pořád nezavolala do Megabytu.
Minulou neděli jsem našla v záchodě na mládežáku tampon a kolem bylo červeno.
Pištěk je tak vtipný, že se nás zeptal, jestli kynologii učí pes.
Ohledně kynologie- příští pátek se má jet do Mníšku na cvičák. No thanks, nechce se mi tahat s taškou někam do hajzlu.
Mám pejsky ráda, ale abych je rozebírala 52 hodin do mrtě, to fakt ne.
Už čtvrt hodiny se mi stahuje písnička.
Dneska jsem byla na kafi s Jume, Dai a Markét.
Včera jsem byla s Mončou a Labinou na pivu v Andromedě. Už se tam nehulí, takže tam klidně budu chodit.
Prohrála jsem hru.
Horor Lesní duch je o ničem. Nuda. Vypla jsem to v půlce. NUDA.
Chci se podívat na Princ bez království. Je to prej něco jako Faunův labyrint, jen ne tak známý. A já Faunův labyrint ráda. I když to není film, na který by se člověk jen tak podíval, protože se na nějaký film chce podívat.
Včera jsem shlídla Transformers 3. Dvakrát. A některý scény asi 6x.
Zlé jazyky tvrdí, že to není dobrý film.
Já si ty zlé jazyky nacpu do housky a udělám si z nich sendvič a hejtři můžou sledovat, jak se jím budu ládovat.
Pořád si okolí stěžuju, že jsem zhubla. Stěžuju si, protože mi to vadí. Nechci hubnout.
Ovecný vložky- nejsem schopná říct "ovesný vločky". Vždycky řeknu ovecný vložky -_-"

Už chápu, proč táta říkal Troyovi z Midsomer Murders "troll".

Ale stejně mu nedovolím mu tak říkat.
Protože Troy je cute.

Tahle scéna mě sejmula. Týpka srazí obří skříň, jeho žena čumí a jeden místní...cápek takhle vykouk zpoza roha.
Midsomer Murders jsou vůbec přehlídkou všeho možnýho :D

A tohle jsem asi nechtěla vidět.
(Transformers: Prime- Bumblebee dies)
-naštěstí pak ožil-

Transformers 4: Age of Extinction trailers

17. března 2014 v 23:42 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Đas Wochenende
Tohle asi nebude prča.
AŤ UŽ JE ČERVEN!!!
Om nom nom

Co jsme zatím z trailerů pochopili:
Lidi se po invazi Decepticonů rozhodli, že nechtějí ŽÁDNÉ Transformery.
Takže je hledají, tedy spíš loví.
Díky dřívější spolupráci znají slabiny mechanoidů, což není moc fajn.
Optimus Prime se maskuje za starýho šrota.
Kterýho koupí týpek a zjistí, že to auto asi není jen tak ledajaký auto.
Dojde k další invazi.
Dinoboti...Lockdown...Grimlock...
No...
Bude to zajisté epické.
Nejde mi o funkční příběh.
Jde mi o roboty.
A bitkyyyyyyyyyyyy.
NA ŠROT!!!


Optimus na Dinobotovi? O.o yaaaaay

Akorát jsem nepochopila, jestli teda Bumblebee už využívá svůj jet pack nebo ne...
Přece jen, je to ČMELÁK.
Takže by MĚL lítat.

OMG OMG JÁ SE TAK TĚŠÍÍÍÍÍÍM!!!
Jsme předběžně domluvený s Dai, že na to půjdem do kina :3
Moc bych to chtěla vidět ve 3D ♥

Linkin Park- Faint

17. března 2014 v 22:40 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Hudbograf
Moje a Jablíčka neojblíbenější od LP :3

text:
I am a little bit of loneliness a little bit of disregard
Handful of complaints but I can't help the fact that everyone can see these scars
I am what I want you to want what I want you to feel
But it's like no matter what I do, I can't convince you, to just believe this is real
So I let go, watching you, turn your back like you always do
Face away and pretend that I'm not
But I'll be here 'cause you're all that I got

Linkin Park - Iridescent (Transformers: Dark of the Moon)

17. března 2014 v 22:28 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Hudbograf
Že je v Transformers 1 od LP What I´ve done, to je jasný, ale já sem teď dám tenhle prima kousek :3
Další moje oblíbená od Linkin Park ♥


text:
When you were standing in the wake of devastation
When you were waiting on the edge of the unknown
And with the cataclysm raining down
Insides crying, "Save me now!"
You were there, impossibly alone

Asi se brzo transformuju

16. března 2014 v 1:25 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Chápu, že existují lidi, co si určitý filmy pouštějí pořád dokola, protože jsou to vážně fandové (Star Wars), nebo chtěj mít hodně feels (Sherlock), ale asi není úplně zdravý koukat stále znovu a znovu na Transformers.
Viděla jsem je v úterý.
Ve středu.
Pak v pátek ve vlaku.
V sobotu.
A i dneska v neděli.
A to ještě pojedu vlakem do Prahy.
Co si asi pustím za film?

Já se transformuju.
Otázka je, do čeho.
Nějaký drsný auto.
Třeba Hummer H1.

Nebo Ford F650.

Nebo Dodge RAM 2500?

Já vim, jsem holka, takže bych si asi měla vybrat nějakou fešnou motorku nebo menší auto, ale proč, tohle jsou taaak sexy káry ♥ čím větší, tím lepší :3

Oslava s pokrývkami hlavy aneb ZOH Fučík 7.3.

8. března 2014 v 18:05 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Poněkud neplánovaně jsem byla pozvána na oslavu narozenin Míšiny maminky, podmínkou bylo, že máme mít pokrývku hlavy :D
Tak jsem v pátek 7.3. dorazila do eFka 45 minut po zahájení, bo jsem s otcem řešila pokutu, popřála paní Jonášový, která na mě hned vypálila, jakýho chci panáka a pivo, dostala jsem lízátko, magnetku, papírovou medaili, látkovou škrabošku na focení a balonek, posadila se na volný místo a zahájila svoji klasickou páteční "F" seanci :D
Pravidelně nám bylo cpáno občerstvení v podobě jednohubek, topinek s lutenicí (much tasty! :3), chlebíčičků (jednohubky bez párátek) a moc dobrých kuřecích kousků.
Fotilo se s pokrývkami hlav a maskami, poté jsme se odmaskovali a vyfotili znova.
"Holky" kolem paní Jonášové ve věku 45-70 let se poté rozjařeně daly do tance s girlandami, vytáhly většinu osazenstva od stolu, čemuž jsem se já taktně poklidným pokuřováním cigarety vyhla. Fotili jsme se znovu my "mladí", protože fialová paruka.
V tombole jsem za symbolickou korunu dostala dva lístky, 4 a 40, 4 vyměnila se Štorym, který mi ze svý výhry dal řasenku, kterou jsem vyhodila, sama jsem vyhrála na 40 kryt na vypínač, hodinky s motivy Da Vinci, plechovku piva Staročech... :D
Odcházela jsem kolem desátý, přičemž mě zase nechtěli pustit :´D

Moje pokrývka hlavy. Velmi se líbila :D

Most Shocking Second a Day Video

8. března 2014 v 14:43 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Đas Wochenende
Sice se to týká dětí v Sýrii, ale proč mám tak strašně nepříjemnej pocit, že se to může co nevidět bejt VŠUDE?
Vemte si, co se teď děje na Ukrajině.
Svět může bejt ve válce docela rychle, myslete si, co chcete. A všechny děti můžou zažít to, co tahle malá↓


Nový článek o starém notebooku

8. března 2014 v 13:11 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Tak a je to jasný- muj starej notebook Acer Aspire 5355 je ofiko v prdeli, jak mi řekla mamka, když jsem přijela včera domů.
V Megabytu tátovi řekli, že "se něco spálilo", prej napájení. Ok lol.
V Megabytu jsou hovada.
Táta se s nimi domluvil, že zjistí, co s tím ntb je a pak se domluví dál. A pokud ntb nepůjde spravit, tak se domluví na přetáhnutí dat.
Po třech dnech se táta dozvěděl, že oprava by stála od 7 litrů vejš. Že se vyplatí koupit novej ntb. A že data už přetáhli. A že to bude stát "kolem tisícovky".
Jsou to volové, fakt.
V pondělí tam zavolám a uvidíme, kolik se bude platit, milánkové.

Teď používám mamky ntb. Taky Acer, ale Extensa 5635. Udělala jsem si na něm účet, abych se nepletla mamce do jejích věcí, ale nic tu zatím nemám, ale alespoň že vydrží 5,5 hodiny v úsporným režimu na baterku a rychle se načítá. Jinak jako přístroj mi moc nesedí- je hrozně hranatej :´D


Kadeřnické Daily Faily

5. března 2014 v 0:18 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Daily Faily
Nejdřív barvim já Jume, pak barví Jume mě :D
Asi si u ní v koupelně otevřu kadeřnictví :D
Napadl mě název. Kadeřnictví OmeN.
Jume je Omen.
Já jsem Nemo.
Prepare for trouble.
And make it double.
>:D

Jume "new version" in progress.
Zrzavá aplikována, den poté aplikace černé↓
(černá ofina a pramínky byly můj nápad :3)
(a ta plína je už barvicí veterán...nebo to je zase jiná??)

Prometheus (2o12)

2. března 2014 v 15:37 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Biograf
Sci-fi horor o počátku Vetřelce.
A o původu lidí?
Nom...nakonec nic moc teda.
Hlavně ta kosmická mimozemská loď ve tvaru obřího loupáku.

Podle archeologických nálezů po celé Zemi se zdá, že život přišel Zemi odjinud, což nahrává fanouškům Akta X a taky dvěma mladým magorům, kteří se stanou součástí posádky lodi PROMETHEUS s trasu načmáranou kamsi daleko do kosmu.
Najdou planetu, kde najdou pozůstatky jiné, podle mladých vědců život-stvořitelské civilizace obřích lidí a taky se tu pár věcí nevyhnutelně posere. Podle záznamů v nalezené stavbě došlo kdysi ke katastrofě, ale k jaké, to se neví.
Jakési mimozemské potvory dostanou dva lidi z posádky, jednomu otočí nohy za hlavu a nechají ho zabít pár lidí, než ho ostatní zastaví ohněm. Jedním z mladých magorů je anglická dáma, jejímž partnerem je druhý mladý magor. Dáma nemůže mít děti, přesto po poslední...seanci s mladým magorem otěhotní, mladý magor je ovšem nakažený mimozemským virem, který do něj šoupnul jeden blonďatý android, co s nimi letí na palubě. Takže dáma porodí (respektive nechá ze sebe supermoderní operační jednotkou vyříznout) tentactle monster vzhledu very zümpatisch olihně.
Postupně všichni chcípnou, protože se jim podaří probudit jednoho z obrů, zbyde jenom kapitánka, mladá magorka- matka olihně a David se nepočítá, protože je android a navíc mu titán urval hlavu. Kapitánku zavalí obří loupák, magorku málem dostane titán, kterýho ovšem zastaví oliheň (nehledejte v tom city dítěte k matce), protože i přes násilné odejmutí z dělohy ta mrcha vyrostla do velikosti slušné chobotnice a jako každý novorozenec je celkem hladná. Magorka vezme raketku, tělo a hlavu androida, odletí, aby varovala před titány a jejich virem lidstvo a takhle prosím pěkně začal podle tří magorů, stojících za vznikem filmu, Vetřelec. Z titánova těla se totiž na konci vylíhl vetřeleček. Much pretty.
Ale ta loď ve tvaru loupáku...
Hraje tu Noomi Rapace, kdyby to Jume zajímalo.
Film jinak samozřejmě dobrej. Sci-fi + horor = happy jak dva grepy Psiren :3


Půlnoční vlak (2oo8)

2. března 2014 v 13:00 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Biograf
Díky hororovým a celkově filmovým večerům s holkama mám matroš do této rubriky.
Tento horůrek na dobrou noc zvolila Labina.
No, zpočátku velmi slibný film.
Konec opět dojebaný.
Hrozně se mi totiž líbila myšlenka lidského masa zpracovávaného klasickým způsobem v řeznictví a pak prodávaného nic netušícím obyvatelům New Yorku.

Poslední noční metro nosí smrt. Často, tedy prakticky každý den, v něm mizí lidé. Fotograf lovící dobré fotky jednou vyfotí ženu, která se později stane obětí Řezníka, vraždícího fantomu z metra.
Týpek vyfotí chlapa, který na vraha vypadá. Týpek se pak stane přímo svědkem metrové vraždy kladivem. Týpkovo skoro-snoubenka a jeden kamarád málem zaplatí životem za vloupání se do chlapova hotelového pokoje. Kamarád později dost ubohým způsobem chcípne, týpek málem taky a skoro-snoubenka se stane jeho zlomovým bodem.
Být Řezníkem je totiž privilegium.
A týpek se pak Řezníkem stane.
Oční bulvy, rozmlácené hlavy, vytrhané nehty a lidská těla visící za háky v patách ve vagonu metra.
A konec, jak jsem psala, opět dost křáplý.
"Byli tu dávno před lidmi.", ahahaha.
Pořád přemejšlím, co to ti "oni" jsou zač. Emzáci??