The Road Less Traveled (Fanfikce)

2. října 2013 v 20:44 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Sherlocked
V mém neexistujícím žebříčku fanfikcí se tato konstantně drží na prvním místě a to by někdo musel její autorku Verity Burns tvrdě trumfnout, aby ji u mě překonal.
Četla jsem ji před dávnou dobou a ač jsem si pamatovala spoustu částí, nebyla jsem schopná vzpomenout si na její název, ale i to jsem ze svýho zaprášenýho zrezlýho mozku vydolovala.
Než začnu něco vysvětlovat- je to Johnlock!
Nejste-li tedy příznivci příběhů, u nichž hřeje u srdce, pusťte si Sprchu zla a nechte mě bejt.
Zpět- po znovunalezení jsem zjistila, že přibyl vánoční bonus o třech dílech a já ghhfhfhghf jásala :D

K fanfikci:
Sherlock Johna potřebuje, leč John stále hledá "tu pravou", hledá pilně a Mycroft Sherlockovi připomene, co by se mohlo stát. Že by mohl o svého jediného přítele přijít, tedy přijít o něm ve spolubydleném a zločincechytavém slova smyslu. Sherlock tedy zahájí projekt, jehož cílem je připoutat k sobě Johna tím, na co zjevně lidé berou- vztahem, polibky, později sexem. Zpočátku to sice zrovna moc nejde, ale nakonec se John zaháčkuje...Sherlock zjistí, že se mu projekt vymyká z rukou, a to v té jeho vlastní části.
Jeden špatně vedený a třetí osobou špatně pochopený rozhovor s Mycroftem ale všechno nevyhnutelně posere...a Sherlock zjistí, že experiment se nevyvedl, a že ani on nemůže mít všechno, co chce.
A že by Johna skutečně mohl ztratit.
Navždy.
Naštěstí tenhle heartbreaking shit končí dobře.
Naštěstí.
Protože když mi čtení srdcervoucích částí způsobovalo skutečnou fyzickou bolest (nikdy by mě nenapadlo, že mě to levý rameno může bolet od srdce, ne jen od špatnýho počasí, ran a prostě racionálních příčin), co by mi asi způsobil špatný konec?
Uh...

The Road Less Travelled

...do prdele, už jen psaní týhle recenze mě bolelo.
...jo, k této fanfikci je spousta prima fanartů a jsou u každé kapitoly :)
Um-ca-ca ♫
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.