Září 2013

Slipping | Sherlock

30. září 2013 v 21:23 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Sherlocked
Vážně...proč mi prostě neotrávíte kafe...nestrčíte mě pod metro...neseberete mi cigára...neodšroubujete mi hlavu...je spousta lepších, rychlejších a hlavně bezbolestnějších způsobů, jak umřít.
Než vidět tohle video.
A muset se vyrovnat se všemi těmi zatrrrrrr REICHENFEELS!!!
Šíleně nemocná Psiren

30. září 2013 v 13:30 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Ok, to "šíleně" tam bejt nemusí, nicméně když už, tak už, a dneska jsem byla na mládežáku a do školy jdu až zejtra.
Stejně bych na Fusku neměla náladu.
Od rána jsem nejedla.
Akorát paraleny.
Hojaj.

Bacila jsem chytila v pátek na kalbě u Paula, kalba výborná, opět jsem byla nejstřízlivější a odešla v půl čtvrtý v sobotu ráno, přičemž jsem nařídila Paulovi, aby mě doprovodil. Vzal s sebou Rošta, což byl bacilonosič. Již když jsem přišla a vyměňovali jsme si zdvořilosti (přiznám se, že od jisté doby bych si s ním vyměňovala facky, respektive já bych mu je dávala a on by je přijímal a ani by mi je nemusel vracet), zmínil se, že je nemocnej jak zmrd. Zmrd je. Nemocnej taky. A teď jsem i já a Dai též :D
Jinak- vím, že se sype popel na hlavu. Ale že i pepř, tak ohledně tohohle mi právě v pátek rozšířil obzory Vorlik, když ujav se obří pepřenky typu mlýnek, jak se pepřit hlavy kolemstojících, včetně té mé. Později prý padla do éteru teorie, že pokud by se před Paulovým barákem objevili týpci s Kalachy (kalašnikovy), vzal by na ně pepř a zdrhali by do pekla :D ale to už jsem tam nebyla. Prý jsem odešla včas. Ostatně- jako vždycky :)

Pepř bych potřebovala teď do nosu. Rýma. Deny mi doporučil pepřák a ať si prej vzpomenu, jak léčil bráchu slzákem, když měl brácha v oku kamínek a ten nechtěl ven :D
No thanks :´D

Vážně, z hlavy mam tupozvuký sud, z nosu ucpaný potrubí, z krku mi vychází zvuky s efektem šmigrlpapíru...co víc si přát?

Fotka se SWAGem.
My totiž YOLO, víte.
tohle není celý osazenstvo kalby, jen vyvolení jedinci, jmenuji zleva:
Já, to nahoře je Standa, to skoro pod ním Ci-chan, trochu nad ní Paul, to v zeleném Rošt, dole Patrik, co se mu líbí, že dělam Krav Magu, a Dai :D
A všichni se tváříme strašně fuck :D

V sobotu jsme se doma všichni pohádali, jak se stává dobrým zvykem, a já oznámila, že pokud se to bude dít častějš, nebudu na víkendy jezdit dom. Mamka to nazvala vydíráním. Asi si mě plete se sebou. Já nevydíram. Já varuju. Nebo konstatuju. A myslela jsem to vážně.

No nic, v půl třetí se zvedam a zkusim dojet na Karlín za Jume do kavárny, Hlína stůj při mě, nohy mam jak ze želé :´D

P.S. Včera jsem na pokoji Mirce pustila ukázku hlasu Bena C. (Sherlock, konrétně No. Because I Took Your Pulse), ta jen zírala a prej by byla schopná ho i jen poslouchat.
Jojoooo.
A podařilo se mi konečně najít a stáhnout si Sherlocka v orig. znění s titulema. Zatím jsem si zopákla všechny. Kromě hádejte čeho.
Zajímavý, Reichenbach fall jsem viděla jednou a nejsem schopná se na něj podívat sama znova. Jednou asi stačilo nebo co. Zasrané Reichenfeels... :´D
A 3. řada?
Už to bude? UŽ TO BUDE!?


The Spider Who Couldn´t Hide

24. září 2013 v 20:36 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Đas Wochenende
Tohle musíte vidět :D
Pavouk se snaží schovat :D
Pán to dabuje :D
A na konci "Ahahahaha" jak na sebe naháže ten písek :DDD


Sametky pro Jablíčko :)

23. září 2013 v 23:18 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Jaksi tady nemám rubriku pro výtvory ručné, protože jich moc nebejvá, takže jsem to dala do téhle rubriky a Jablíčko je jako já, tož není problém :D

Chtěla jsem udělat Jablíčku pěkný dárek, a protože zamýšlí přidat se k naší nosíme-divný-věci skupině, chtěla jsem jí udělat dárek použitelný tak i tak.
Jablíčko miluje hvězdičky.
Tak jsem jí udělala tyhle dvě sametky :)

(Největší sraní bylo s řetízkem, prošít každý oko jednotlivě :´D)


A takhle to vypadá na jejím krčku :) jedna ta mrcha se samozřejmě vlní, jak je prošitá :D

O samotě v Garáži

21. září 2013 v 23:56 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
(Co se názvu týče- Na samotě u lesa)
Duchcovská fantasmagorie mě, pokud jde o pivní seanci, opět zklamala, ale protože Blíženci není nikdy sám, strávila jsem pokojný večer s kávou, Coca-Colou, cigaretami a komisařem Maigretem v Rocky baru neboli Garáži.
Maigreta mám ráda. Vyzařuje z něj klid. Těžkopádný klid. Maigret je důstojným mamutem, který rozvážně kráčí ulicemi Paříže.
A kouří u toho dýmku.
Kdybych měla popsat, čím jsou pro mě mí oblíbení fiktivní detektivové, ať ti policejní, nebo soukromí, či jiní, tak by to následovně:
Sherlock Holmes je dynamika.
Hercule Poirot je důstojnost.
Jules Maigret je klid.
Jane Marplová je roztomilost sama.
Na těchto čtyřech kriminalistech jsem vyrostla a jsem nehorázně vděčná pradědečkovi (od maminky), kterého jsem bohužel nestihla (ale prý kreslím stejné stromy jako on a rozuměla bych si s ním), za knihovnu, která obsahuje tyto čtyři lidi. A tátovi, že mě odmalička nutil číst.
Dodnes mám většinou encyklopedií, které mi kupoval, a moje všeobecné znalosti jsou sice nesystematické, ale celkem obsáhlé. Čtenářské začátky postupem času přerostly v závislost na knihách. Nyní ta závislost bohužel degenerovala na zálibu, vinou střední školy a poté Prahy. Ale pořád čtu a pamatuju si většinu knih, které jsem četla. Zbytek, který mi z paměti zmizel, byl nejspíš nezajímavý.
Věčnou challengí je pro mě jistá krimi "Mrtvá měla mince na očích", kterou se pokouším číst už asi 10 let, ale vždycky mi to překazí totální pocit nespokojenosti, nudy nebo potřeby spánku, protože ta knížka je tak ubíjející, že ji nedočtu snad nikdy.
Hopsa hejsa do Brandejsa.
(chybí káva, tu jsem už dopila)

V nočním stolku jsem našla své "poklady" z dob druhostupnězákladkových. Bože, třídní fotka z Buzulky, 2oo5-2oo6. Holubová stojí vedle mě, a vedle ní je Jana, které jsem už přišla na jméno- Schäfferová. Moje Noční můrky ze OhShitStreet.
Stůj při mě, ó Hlíno. Ať konečně podaří mi se vymazat všechny vzpomínky na ty neutěšené časy, kdy Kristina Štenclová byla...hloupá.
Delete, prosím.
Cítila jsem se pak po tom návalu sentimentu chvíli bídně, a pak mi v hlavě začala hrát Morning Grace z Princess Tutu. Můj mozek nejspíš spustil alarm a automaticky se snažil přehodit výhybku z černé na červenou (Já nevidím svět černobíle. Já ho vidím červenočerně s meziodstíny). Po pár vteřinách reprodukce jsem se začala cítit mnohem lépe.

Dneska jsem v Lahošti opět likvidovala krabice. A dávala je na vozíky.
Skoro jsem chytila myšku. Roztomilý šedý bobeček s ocáskem delším než tělíčko. Člověk by je poňuchal, pomuchlal...
Ta potvora se nemohla dostat z pytle, kam vlezla, já ji vynesla ven a ona se zase dostala dovnitř do skladu.
"Ty...tyyyyyyyy! Já tě sejmu, počkej!"
Mířila mezi pneumatiky, já tam za ní zaletěla jako kopist do těsta, ta kulička chlupatá proklouzla těsně. Mamka mi říkala, ať se nesnažím, ale když jsem na praxích chytila minimorče (scénka: Psiren drží zmítající se minimorče v rukách a překvapeně konstatuje: "Ono se to hejbe!"), proč bych nemohla chytit myš? Nebylo by to poprvé. Počkej příště, korálko-očkatý chuchvalečku srsti!

Šmytec, jdu spát.
Brou brou.

Možná bouchne i Temelín

20. září 2013 v 21:53 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Začala jsem se u titulků inspirovat názvy českých televizních děl.
Ani nevim, jak k tomu došlo :´D
Hubil sršně sarinem je variace na Trhala fialky dynamitem (Helena Růžičková :D).
A dnešní je variací názvu estrády Možná přijde i kouzelník :D
Uh, oh, vlastně tu mám inspiraci názvem díla irského.
Čekání na Sherlocka se stalo synonymem pro Čekání na Godota. Doslova. Na Godota taky čekali dlouho a dál a mezitím zabíjeli čas. A mnozí srovnávají Sherlocka s Bohem, na kterého se právě v Čekání na Godota čeká dá se říct, a čeká se na něj prakticky marně. Očekávání je zde naprosto nesmyslný, a my stejně čekáme.
Čekáš dlouho?
Čekej dál.
Času dost.
Už to bude?
Už to bude!?

Nuže...k dnešnímu titulku.
Zkrátka Kroupa se zmínil, že když bouchl Černobyl a Fukušima, tak je trochu pravděpodobný, že bouchne i Temelín, ale prý tomu moc nedává, protože jsme Češi.
Jestli je to, že jsme Češi, záruka, že Temelín nebouchne, tak ok.

Ve čtvrtek jsem viděla Jablíčko v září naposledy. Měla od 12, tak jsem si taky dala od 12 (k čemu 4 hodiny Praktický, když to samý berem na Průmyslovejch -_-) a šly jsme na 4 hodinové kafíčkování :3
Bylo to epické. Během hovoru o tetování spadlo odnikud holubí peříčko. Nechápaly jsme, ale prej je to znamení z nebe, že si má Jablíčko nechat vytetovat pírko :D řekla jsem jí, že musí bejt úplně stejný- posraný a hnusný :D
Po kávě jsme si daly ještě čajík, Magic Apple. Veverka je pěkná kavárna. Máme ji rády. S Jablíčkem jsme se tam něco nachodily :)
Jablíčko, moje soulmate...
Přijede 7. října.
Jablečný týden :)
Jednou mě vyfotila v CaféSvětě při seanci s Jume :D
Fujky, cigaretka :D a zrovna mam bardotku, tož kochněte se mým vyšším čelem.
Jo, takhle se tvářím pořád.

Na dnešní třídní základkový sraz jsem nešla. Nemám na tu dobu hezký vzpomínky. Co bych tam asi tak dělala. O čem bych si s nima asi tak povídala.
Možná jindy.

Proč je slyšet v Lump Your Head parní vlak? O.o
A co zatraceně znamená to lump?
Anglicky samozřejmě.
Podle Gůgla "koncentrovaný".
Takže "Nevíš, jaký to je, mít koncentrovanou hlavu"?
Ok, vezměme synonyma.
Koncentrovaný→soustředěný→pozorný→upřený→tohle nikam nevede.
Lumped in je prej spojování.
Ne...asi je to něco jako, že nevíš, jaký to je, dávat bacha. Hm...

Vy víte, že jsem magor, já to vím taky, ví to všichni :D
A s Labinou jsme už minulý školní rok přišly na to, jak to s náma je.
Znáte Doba Ledová- Země v pohybu? Jak ti dva vačičáci čekají na špičkách těch stromů?

No...a jak nakonec je to sejme a oni zaútočí na zem?

Tak to jsme my s Labinou :D my jsme totiž úplně blbý :D a já jsem ten, co mluví :D

Zejtra budu zase krabicoid v Lahošti.

A v říjnu si dělám zbroják.


Gůglení na Seznamu

17. září 2013 v 22:15 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Poslední dobou to zde ohledně článků stojí za hovno a já jsem si toho plně vědoma :D
To je tak, když...hm, nevíte, jop :D

Kroupa nás dneska místo Průmyslovejch havárií nahnal do počítačovky, kde jsme s pomocí úžasnýho internetu měli hledat hydroxid sodný, informace o Sýrii, kryt KO 17, jak vyrobit yperit...fajn, to poslední ne, ale řekl nám, jak to udělat.
Kroupa gůglí zásadně na seznamu.
Když se mu podaří se na něj dostat tedy.

Přijelo mi Jablíčko. Jeden tejden v měsíci má školu (dálkový studium), takže se toho musí náležitě využít :3
Včera kafe, dneska kafe, zítra asi taky...jsem strašně ráda, že přijela, sluníčko moje milovaný...
Dostala ode mě dva chokery, spíš sametky, dodatečně k narozeninám :)
Měla z nich radost :)

Bolí mě rameno. A to fest. Jde mi to až do zápěstí. Teď večer už nezvednu ruku nad hlavu. Thajská mast mi na chvíli ulevila, ale ráno to zas bude celý ztuhlý, nespolupracující a kladoucí odpor.

No do piče, kleplo topení!? Ono zas bude KLEPAT? Vždyť se ještě NETOPÍ?

Zpět k času s Jablíčkem ♥
Chceme zase zajít na sushi (dnes to z časových důvodů nevyšlo :D), kafovat, dokud hlína dává, navzájem se trollit...neviděly jsme se hrozně dlouho.

Koupila jsem si dneska úžasnej povlak na polštář, zítra si jdu pro sluchátka (konečně!!!) a v pátek se nejspíš stane to, že půjdu na třídní sraz II. stupně základky. Bude to vtipné. Olala. Neviděla jsem ty lidi 6 let. Od té doby se hodně změnilo. Dokážu si docela představit jejich pohledy, až tam přijdu v tom svým dlouhým kabátě. Všechny ty dilinky, všichni ti frajírci... A jestli tam přijde i Holubová s tou druhou, co se jmenuje Jana a příjmení mi vypadlo, tak se upřímně zasměju.


Banankai (Bleach)

17. září 2013 v 0:03 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Ne, tady NENÍ nic špatně...


:D

Mám právo sedět! ...vážně?

16. září 2013 v 21:19 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Đas Wochenende
Jó, tak to mě mrzí, že jsem tam nebyla.
Do páky, vyhodit ze dveří a za ní mrsknout flašky a tašky.
Nashledanou krokodýle, nashledanou kajmane.

Jo, ta stará paní asi prostě tam měla kufr a zřejmě ho nestihla dát z cesty tak rychle, jak by se týhle uřvaný paní líbilo...
"Ta kurva mě napadla!"
Jo, a ten flusanec, to ti ujely zuby, viď?
Hlavně, že se z nich neposereš.
A hlavně, že ji nakonec napůl vyvedla ta slečna, pánové se angažovali jen hlasově.
"KURVY JEDNY!!!"
Vážně škoda, že jsem tam nebyla.


Ylvis - The Fox

16. září 2013 v 20:51 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Hudbograf
Prostě song o tom, jak dělá liška :D
Nejlepší je ten děda, co předčítá vnukovi :D
"Fraka kakaka kow!" :D
A ten animovanej lišák? xD
Frajer s jedním uchem dolu :D

Shrnutí mého pátka 13ého

14. září 2013 v 22:55 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Úmrtníček
Nevěřím na pátka 13ého. Sem tam se mi nějaká ta smůla stane i mimo toto datum, vtipné nehody též celoročně, nepotřebuju na to nějaký speciální den. Nevybavuju si, že by se mi kdy něco na přímo Pátek 13ého stalo, ale včera to bylo...epické :D
Ráno jsem v pohodě vstala, tralala všechno, jdu na tramvaj, bavim se s kámoškou a najednou jej! Zapomněla jsem si na stolku průkazku na vlak. Ok, navrátil na barák, času dost.
Přijedu do stemmarku, otevřu tašku, hledám, nenacházím- zapomněla jsem si brejle.
Jdu na kouřovou, přerazim se dole v hale o rohožku. Vrátný si toho naštěstí nevšiml, já vrátila sebe i rohožku na své místo a pokračovala plným kouřem vpřed.
Ale co bylo nejlepší?
Volám výzkum, zvedne mi to ženská, ano, udělá se mnou výzkum, ok, prima, začneme.
Brzy se ukáže, že to bude dotazník století- paní po každé otázce cca půl minuty mlčí. Já v té době otázku opakuju asi 3x. Pak teprve paní odpoví. Takhle to jde pořád. Asi třikrát jí navrhnu, že jí můžeme zavolat později, pokud má něco na práci/ není jí dobře/ nemá náladu odpovídat. Nebo že to můžeme ukončit. Ne, říká, pokračujeme, jí to nevadí. Jsme ve třetině (!) dotazníku a na stopkách je 17 (!) minut. Normálně je při standartních odpovědích celý dotazník hotový za zhruba 13 minut. Nakonec hovor odložím s tím, že znovu zavoláme v 11 hodin a paní už třeba bude rychlejší.
Co čert nechtěl, zrovna tenhle hovor odposlouchávala supervizorka. Ale nic špatného- pochválila mě za trpělivost ("Jo, taky se musim pochválit -_-."), že sama nic takovýho ještě neslyšela a že to naprosto nechápe. Bod mi srazila za to, že jsem si na jednu otázku prakticky odpověděla sama, ale já si to ani nepamatuju, byla jsem dost tvrdě soustředěná na to, abych stále zněla servilně a nepokusila se použít svou neexistující schopnost zabíjet po telefonu (7 dní?).
FES! Jsem v cajku...
I tak jsem na sluchátko gestikulovala pohyby typu "WTF!?", pantomimicky naznačovala škrcení krku způsobem "ohýnek", výhružně koulela očima, neslyšeně skřípala zuby, pila (ano, v pohodě jsem se vždycky stihla napít, i kdybych šla na záchod, tak bych to do pohody stíhala!), vyklepávala prsty na stůl um-ca-ca, zírala z okna na střechu jednoho z protějších baráků a snažila se počítat holubí srance (želbohu neviděla jsem na silnici) a do toho jsem stále stejně milým hlasem opakovala otázky.
"Ano nebo ne?"
Zbytek směny proběhl normálně.
V tramvaji jsem potkala paní Bebrovou (maminka Jume), zdravím ji, a ona...mě nepoznala :´D
Nakonec jí došlo, kdo jsem, já na ni koukala a říkám "Tak teda cejtim se uraženě! :D" a "Tohle vám asi neodpustim! :D" a paní Bebrová mi prohrábne vlasy a říká "Aleeeeee :D"
A to byl můj pátek 13ého :D
PochluPte se :D
 

Hollywood Undead- Lump Your Head

12. září 2013 v 0:01 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Hollywood Undead
Prostě ten jazz v tom :D
A začátek je yummy ♥
Ok, všichni mají poznatelný hlasy :D
Tohle je velmi epické dílo.
A přivedla mě na něj Jume přes další HU soldier :3


Happy birthday, Martin! ♥

8. září 2013 v 14:36 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Dnes, o8.o9., slaví 42. narozeniny můj další oblíbený herec, Martin Freeman :3
Velice oblíbený herec, říkám předem :D
Co je malý, to je milý, vychcaný a roztomilý :D

Sledujete-li Sherlocka, znáte Martina z něj, jinak samozřejmě z Hobbita, The World´s End, Hot Fuzz... :D

Další data na ČSFD.cz.

Tenhle malý pán je velký pán :)
Inspirace pro všechny prcky :D je malej? Jo! A hraje zatracenýho hobita v zatraceným Hobitovi! :DDD

Všimla jsem si, že narozdíl od většiny "umělých" (čti Hollywood) herců se ti britští umí "tvářit", vypadají přirozeně. Co je přirozenějšího, než když John po nějakým Sherlockovým kixu našpulí hubu a přemejšlí, jestli to má nechat bejt nebo se rozčílit? :D nebo v Hobitovi, jak řekne "Nope." a švihne sebou o zem :D atd. :D

Takže tady máme našeho malého velkého muže :3

Hello cutie! Happy biiiirthday! ^_^


Dalších pár foto pod čárovníkem.
Výběr :D podle mě :D
Martin s brejlema, Martin bez brejlí, Martin zblízka, Martin z daleka, Martin bez kníru, Martin s knírem... ♥

Liquido- Narcotic

7. září 2013 v 23:14 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Hudbograf
Uh, oh...feel sentimental O.o


text:
So you face it with a smile
There is no need to cry
For a trifle's more than this

Will you still recall my name
And the month it all began
Will you release me with a kiss

Have I tried to draw the veil
If I have, how could I fail
Did I fear the consequence
Dazed by careless words
Cosy in my mind

Daily Faily X.

7. září 2013 v 22:24 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti |  Daily Faily

Dlouho tu nebyly.
Daily Faily.
Každý den je plný failů, víte.
Ne všechny se snažím zachytit, a ne každý se zdá býti failem, ale pro mě je fail všechno, na co padne můj zrak na dýl než 6 vteřin bez přerušení.
Nebo u čeho vyplazim jazyk.
Ok, někomu přijde praštěný, že plazim jazyk na houbu :D

- v Lahošti bylo bezpočet krabic. Likvidovala jsem tedy.
- krabice předtím

Kalhoty "blue gepard"

5. září 2013 v 22:15 | Nosferatu Psiren, NEblahé paměti
Ok, modrá není barva, kterou bych extra nosila, vypadám v ní...nepatřičně.
Ale tyhle kalhoty jsem tam nemohla nechat :D
Protože, samozřejmě, okamžitě jsem musela prolézt v Praze svoje sekáče a tradááá, hele!
No a co, že jsou od Miley Cyrus.
Nopony cares.

Secondhand: Textil House (Nábřeží kapitána Jaroše)
Cena: 165,-
A jsou mi bombácky :3
A barva je krásně sytá :3


Hubil sršně sarinem

4. září 2013 v 21:45 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Úmrtníček
Prvních pár dní ve škole po prázdninách bývá vždycky vtipných, únavných, epických...a překvapivých.
Zvláště, pokud jste za tu dobu, co na té škole jste, zažili troje vedení, nespočet personálních, klientských a výukových změn :D
Pondělí- na stránkách je psán, že začínáme v 10, a co je psáno, to je dáno, ve jménu Páně přispíme si tedy. Ve škole zařídíme nezbytné věci a ve třídě to začne. Inglišmen neodolá a předčítá nám hinty ze školního řádu a další věci, které uý známe, ze sekretariátu je suddenly studijní oddělení, protože nová paní ředitelka (Ředitelka!!! Na TRIVISu!) míní, že sekretariát k VOŠ nesedí.
Inglišman: "Kdyby něco, jděte na sekretariát."
Já: *gestikulace rukama do tvaru duhy* "STUDIJNÍ ODDĚLENÍ!!!"
Inglišmen: "No joooooo!"
Úterý- Pan Ing. Kroupa je zmatkář. Mluví o jedné věci, zaplete do toho druhou, osmou a dvacátou a ještě bratrance z pátýho kolene, pak se vrátí k tématu- a my nevíme, kde co jak proč jsme. Trollil ho projektor, pak zahlásil, že pan Ing. Kovárník umřel. Nastala minuta ticha, která trvala cca 5 vteřin, protože Kroupa to prostě nevydržel :D
Nyní to přijde:
Kroupa: "Ale on nevypadal, že chce umřít!"
Já: "Víte, on asi ani nechtěl? :´D"
Kroupa: *mává rukama* "A-h-j-l-p-e-w-f"
Julie: "Týno ty seš blbá! :D"
Já: ":´D"
Hovoříme o Průmyslových haváriích. Chemické zbraně.
"Já třeba hubil sršně sarinem...ale to už je promlčený!"
Botulotoxin. I jen malé množství (kávová lžíce) by stačila na vyhubení lidstva (7 grmaů...nebo miligramů? na 7 miliard lidí). Kroupa: "Kdyby to Hitler použil, ušetřil by."
My: "WTF?" tohle se promlčí... :D
Dneska říkal, že kdyby někdo provedl útok v ČR pomocí sarinu, šli by po něm, protože byl v armádě u chemiků a možná si nějakej sarin nechal :D na to jsem mu řekla, že ho používal na sršně a že už je to promlčený :D
Pak opět Inglišmen: "La la la..."
Já: "Tralala..."
A ještě předtím:
Já: *protahuju se* "Tralalaaaaaa...teda...ne... :D"
O Právu, Pišta hovoří, já se opět protahuju: "Um-ca-ca..." (ale jen potichu, potichoučku...třeba to ani nikdo neslyšel...)
Psychologie, přijde učitel jménem Fuchsa, bohužel jsem si v rozvrhu zkratku Fu vyložila jako Fuska...a už mu tak budu říkat navždy. Přišla jsem na první hodiny PSY pozdě, mobil v ruce, tiše jsem se jako oukropeček posadila do lavice a poslušně mlčela. Pak nám Fus...prostě pan učitel povyprávěl o své kariéře, že byl u Policie etc, pak odbočil jinam, a najednou:
"Kde jsem to skončil?"
Já: "Že už jste měl všeho dost a že jste si řekl, že máte u Policie všechno hotový."
"Přišla jste pozdě, ale dáváte pozor, to se mi líbí."
No zkrátka líp jsem se u novýho učitele uvést nemohla, přijdu pozdě, pak visim na flašce a když se zeptá, kam míříme po škole, odpovím "Ke hvězdám a ještě dál.". Řekla bych, že mě má za retarda. Nebo za předvádějící se nevyspělou, ač dospělou. Učil psychologii, určitě si mě už zaškatulkoval. Bohužel se zdá, že o Psycho a BOZP moc legrace nebude a já budu muset převážnou většinu času držet jazyk za zuby. Což je pro mě problém, někdy mi to zkrátka uklouzne -_-
Pan učitel povídal, najednou do třídy vlítne Kroupa s ajťákem a ukazuje na projektor: "To je vono, to je vono!!!" asi 5 minut tam cosi prováděl, ajťák zíral, pan učitel zíral, my se dusili...Kroupa ukáže na notebook. "Vy to používáte?"
Pan učitel: "Ne, já se toho bojim..."
My hynuli :D
Dnes byly 4 hodiny angličtiny a to už bylo moc. Klasika- co jste dělali o prázdninách? Jsem v horší ckupině, i když bych měla být v lepší, no, po roce bez výuky se moje angličtina zredukovala na "Hello, my name is potato :O", takže...ale při vyprávění mi to kecalo, Inglišmen se mě ptal na Krav Magu...kluci se děsili...zvlášť když jsem zmínila, že mám teleskop :D
Zítra mam do 16:15...bez pauzy...om nom nom...
A v pátek máme mít dopoledne dvě hodiny...protože školní inspekce.
Do stemu tímpádem max. 3x týdně.
Sombrero...

I´m too sexy for my scarf

2. září 2013 v 23:49 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Sherlocked
...jsi příliš sexy pro jakékoliv oblečení...sundej ho.

Sherlock: Series 3 Teaser Trailer- BBC One

2. září 2013 v 23:40 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Sherlocked
His baaaaack...uh, oh, I mean...he´s back.

Prej je to složený ze záběrů, který se třetí řadou nemusí vůbec souviset...takže stejně nevíme, jak to bude :D

Original British Drama 2013: Trailer - BBC One

2. září 2013 v 23:38 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Sherlocked
Asi nás to bude bolet.
Dáno do Sherlocked, Sherlock tam je a já to stejně neměla kam jinam dát :D
Tento rok zemře hodně dětí zdá se.