Květen 2011

Zpovědní tajemství (2oo5)

29. května 2011 v 18:08 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Biograf
... O.o"
Hustý...nikdy by mě nenapadlo, že mi kněz přijde tak...sexy...
No, sexy...prostě rovně rostlej vysokej chlap v bílý sutaně (jojo, dominikáni...)...vypadá impozantně *slint*, dodržuje zpovědní tajemství, a tímpádem je obviněn z vraždy mladého studenta...navíc má z minulosti menší potíž...a pod sutanou schovává bicepsyyyyyyyyyyyyyy *,*

Název: Zpovědní tajemství (Confession)
Žánr: drama
Rok vydání: 2oo5, někdo tvrdí 2oo6
Země: USA

"Odpusť mi, otče, zhřešil jsem."
To slýchává otec Michael coby zpovědník ve chlapecké škole sv.Dominika prakticky každý den. Jednou k němu vyděšeně přiběhne student David Bennet a vyzpovídá se mu, že jiný, starší student Luther Scott obstarává ostatním studentům věci ve škole zakázané- drogy, pivo, cigarety atd. Otec Michael si obsah zpovědi samozřejmě nechá pro sebe, ale Luther se dozví, že David byl u zpovědi, a protože už předtím ho kvůli Davidovi vyhodili z jiné školy, má toho dost a chce Benneta potrestat. Nejdřív ho chce lapnout na záchodech, ale Davidovi se podaří utéct, uteče i Robbiemu Willinghamovi (Lutherův kamarád od dětství), ale nakonec se nechá nachytat na Lutherův převlek za kněze a při rvačce na schodišti nad dvorem, ale David Lutherovou vinou spadne (při přepadnutí přes zábradlí se mu dokonce podaří Luthera kopnout do brady :DD), Robbie je vyděšený, Luther ho musí donutit k přísaze, že bude mlčet. Nikdo by se možná nedozvěděl, že tam byli, kdyby se neobjevil svědek v autě, ten ale viděl pouze postavu v sutaně, tvář ne. Luther uteče do kostela, kde otec Michael stále sedí ve zpovědnici, čte si a čeká, zda ještě někdo přijde, a tak se dozví o vraždě, dozví se, kdo je oběť a kdo je vrah- ale nesmí nic říct. A také mlčí. Proto ho detektiv William Fletcher od chvíle, kdy se dozví o knězi viděném na místě činu, podezřívá z vraždy, navíc mu nahrává fakt, že když byl Michael Kelly malý, stala se jeho mladšímu bratru nehoda, při níž zemřel. Otec Michael by nic neřekl až do konce, ale při jeho zatčení, jehož je svědkem celá škola, se ozve Robbie.
Toho ovšem velice inteligentně zastřelí Luther xD Pistolí, kterou vzal policistovi, jehož předtím vylákal někam mimo lidi a praštil do hlavy. Postřelí i otce Michaela, sám je zasažen do ramene, ale uteče. Najde ho otec Michael, protože ví, kde ho hledat- v kostele, ve zpovědnici. Luther se mu podvolí, ale při cestě z kostela před školu je smrtelně zraněn policistou, protože polda neposlechne otce Michaela, odstrčí ho stranou a míří pistolí na Luthera, který nechce do vězení a vytáhne svou zbraň. A tak je picnut dvakrát do hrudi a chcípne. Jen požádá otce Michaela, aby se za něj modlil.
Jo a víte, jak se dostal do školy, u níž trvá dva měsíce testů, než se k ní přiblížíte? Byl to protekční synáček :D jako pár dalších hošánků :D synkové senátorů a tak :DD
Korupce a tunelaření je všude. Hlavně u katolíků xD

vobrázky:
Kopl mě do brady! :D↓

špatný svědomí :D↓


Non loqui! ↓
Sacerdos candida talari veste, silentium est. ↓

Grabb a Goyle z Harryho Pottera? :D ↓

Alizée- Moi Lolita

28. května 2011 v 17:11 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Hudbograf
Už mi to cvaklo :D furt mi byl ten hlas i to jméno povědomý, a vida, policajtskej nos se nemýlil >xD
Alizée je hier↓ i hier :DMemory

28. května 2011 v 0:47 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Psiren, The Angel of Khaos
Jéééžiš, jéééžiš, Psiren má záchvat walterismu :D
Matlala Psiren matlala, až obrázek zmatlala :3
Hmmm...co k tomu dodat...nějakej příběh :D
Walter sedí, přemejšlí...a protože mě strašně miluje, tak si na mě vzpomene ♥ respektive vzpomene si na KIIIIIIIIISIIIIIIING :D
Ten obrázek Waltera jsem vzala z videa Little Busters, stejně jako další xD původní je ten s otevřeným okem, zavřený jsem musela patlat.
Otázka lidskosti...

27. května 2011 v 14:11 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Đas Wochenende
Řekněte mi, zda je ode mě nelidský, když mě utrpení zvířete dojme a nasere víc než utrpení člověka?
Tahle otázka mě napadla, když jsem si četla článek "Celá Malta pátrá po tyranovi, který mučil a pohřbil psa zaživa.".
Jak moc je můj názor zcestný, když řeknu, že pohled na to ubohé trpící zvíře ve mě vzedmul hroznej vztek vůči tomu, kdo mu to udělal, a strašnou lítost, že ta fenka musela nelidsky trpět, ale když se podívám na obrázek podobně trpícího člověka, nějak mě to nechává chladnou. Asi proto, že zvíře je nevinný. Zvíře se nemůže lidskýmu chování bránit. Zvíře je podle zákona věc. Při pohledu na týraný zvíře mě bolí srdce, protože to zavinil člověk. Jenom člověk je tím vinnej.
Samozřejmě že bych pomohla člověku stejně jako zvířeti, ale kdybych měla před sebou jednoho zahrabanýho člověka a jednoho zahrabanýho psa, a oběma by koukala jen hlava, stejně bych nejdřív vyhrabala psa. Člověk pochopí, že mu pomůžu, jen co pomůžu zvířeti, ale zvíře tohle nechápe a já bych ho nemohla nechat byť jen o pět minut dýl trpět. Protože bych nemohla poslouchat ten jeho nářek, vidět jeho zoufalý oči prosící o pomoc, pozorovat marnou snahu o osvobození.
Nejdřív bych pomohla zvířeti.
Člověk počká.
Jsem proto nehumánní?
Jde to, Imhotep

Alizze- J´en Ai Marre

27. května 2011 v 0:20 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Hudbograf
Asi nějaká francouzská talent soutěž.
Nemam ani páru, o čem zpívá, ale celkem si mi ten song líbí xD
Myslim, že by to byl docela pěknej hit do rádia.
Slečna se dobře kroutí, chci její nohy a to, co má na nich xD

Život- cena po slevě 0,- Kč

22. května 2011 v 18:55 | Nosferatu Psiren, blahé paměti
Lidi, já vim, že nastane konec světa jo, ale nemusíte to předbíhat. Nějakej čas ještě máme. Takže neblbněte jako tyhle dvě hloupý puberťačky↓

Dívky chtěly fotku, jak uskakují před jedoucím vlakem, ten je přejel

Je fakt, že doba se mění, a jak lidi už nemusej o život bojovat jako kdysi, tak pro ně nemá zas takovou cenu. Hlavně pro mladý lidi. Ti riskujou, jak a kde můžou- jezdí rychle autem, na kolo nenosí helmy, nerozhlížejí se při přecházení silnice. Nebo přeskakujou koleje, po kterých jede vlak.
Nejde o to, že byste měli o sebe mít vyloženě nějakej velkej strach, ale opatrnost ještě nikdy nikoho nezabila. Přiznávam- když jsem chodívala ze školy a závory na přejezdu byly dole a jel vlak, většinou dlouhej nákladní, přelezla jsem první koleje, po kterejch nic nejelo, a došla až k tomu vlaku, co projížděl těsně kolem mě na druhejch, jo, stála jsem hodně blízko, ale dost daleko, aby se nic nestalo, abych se nedejbože nezachytila bundou o nějakou trčící tyč (asi si myslíte, že mam pud sebezáchovy nula a jsem blázen k tomu, já vám ten názor nevyvracim, a taky nekecam, spolužáci jsou mi svědky), jenže já vážně nejsem blbá. Já netoužim po fotce, která by podle mýho názoru dokazovala moji odvahu a podle názoru ostatních dokazovala moji pitomost a nezájem o život.
Protože cena života povážlivě klesla.
Na nulovou hodnotu.
Ty dvě holky byly jen hloupý puberťačky, doslova a dopísmene a to, co udělaly, není nic jinýho, než výsledek toho, kam se vyvíjí naše společnost. Kvůli fotce a touze po uznání skočily dvě mladý holky pod vlak. De facto spáchaly sebevraždu. Umřely pro fotečku.
Jejich smrt si nezaslouží lítost, protože svý životy zahodily samy.
Jejich smrt snad bude k užitku- další lidi s podobnými hovězími nápady si dvakrát rozmyslí, než spáchaj podobnou píčovinu.
Ale těžko říct.
Když život stojí po slevě 0,- Kč...

Bejt šílenej je normální...

21. května 2011 v 23:10 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Đas Wochenende
Víte...jak tak nad tim tady se Stevenem Seagalem přemejšlíme...nás ještě nikdy nikdo neobvinil, že jsme normální.
Vážně.
Jenom na nás furt řvou, že jsme šílený.
Ale bejt šílenej je přece normální.
Alespoň v týhle době.
Nebo ne?
To je dobrý, jenom tak přemejšlim, jestli každej, kterej si nenechá rozbít držku a naopak tu držku rozbije těm, co mu chtěj rozbít tu jeho, je hned šílenej.
Mě to říkaj.
Ti, co se mi tu držku snažej rozbít a nejde jim to.
Steven Seagal má stejnej problém.They think I´m crazy

Deník maturanta

16. května 2011 v 20:56 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Úmrtníček
Těmito zápisky z neexistujícího deníku maturující studentky SŠV TRIVIS Ústí n./L. s.r.o. vám osvětlím cestu do hlubin študákovy buše.
Následující řádky jsou autentické, biografické a zejména parodizující trnitou pouť ke zkoušce dospělosti- maturitě.
Okořené státními maturitami alá Dobeš.

Deník maturanta

Část 1.- Času dost...
Začíná můj čtvrtý ročník v ústavě slujícím jménem TRIVIS. Od prvního dne nás straší maturitami, které si na nečisto vyzkoušíme generálkami. Po shlédnutí výsledků svého individua si troufám říci, že angličtinu a
češtinu mám v kapse. Ačkoli ústní část jsme si nezkoušeli... Ale vždyť času dost...


Thank you (Shoujo Kakumei Utena)

13. května 2011 v 23:45 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Anime Music Videos
pro odpůrce shoujo ai nedoporučuju koukat na totok anime, ale amv neškodí :)
hlavně ta písnička se mi líbí, je sice ruská, ale moc hezká :3Maturita prakticky v kapse! :3

12. května 2011 v 18:26 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Úmrtníček
POZOR POZOR!
HOVOŘÍ K VÁM (SKORO) ÚSPĚŠNÝ MATURANT!
Fakt!
Zbývají jen písemný zkoušky.
Z ČJ a AJ, ale ty mam v kapse.
Huh, jsem nějaká utlumená, takže detailní popisy dnů ode mne čekejte až tak zítra...možná ještě dnes večer...
Ale řeknu vám, že v ČJ jsem měla z 9 možných bodů devět, z Práva mam 3 a z IZS 2.
Nějak mi ale furt nedochází, že jsem odmaturovala.
No nic...zatím ciao.
hej hou, hej hou, a tři blbci jedouu xDDD

Děj se vůle Ížob II.

12. května 2011 v 8:00 | Nosferatu Psiren, blahé paměti
Tetička Psiren a matura z Čj, Práva a IZS...ehm...kdo dál nahulatej doběhne? :´D

I´m so lucky lucky... ♫

9. května 2011 v 16:21 | Nosferatu Psiren, blahé paměti
Tetička Psiren naběhla ve 12:35 do auly, řekla "Good afternoon", odevzdala předsedovi občanku, na níž si vůbec není na fotke podobná, vytáhla si otázku č.16, vyfasovala papír a dozvěděla se, že samozřejmě schytala témata, kterých se všichni báli a nikdo je nechtěl.
Leč zachránilo ji anime.
Ano!
Really!
Neboť Part one byla "Science and technology" a Psiren mluvila o alchymii. Fullmetal Alchemist rulez!
Opět mi nejde editor na vkládání odkazů a obrázků...
Part two byla Health and care, na to jsem reagovala- "Jsem zdravá rozpadající se troska..." kecam, po otázce, zda by všichni lidé měli sportovat, jsem řekla "Yes, I think so" a doložila to na sobě- martial arts a s tím spojená rizika:D, Part three pojednávala o popisu a srovnávání obrázků "outside market with vegetable and fruit", Part four obsahovala rozhovor s učitelkou, já měla téma "Anglicky mluvící kamarád a vy se chystáte absolvovat letní dovolenou. Moře, hory, něco jiného? Doprava, ubytování, kde, kdy, jak?"
Nakonec prej pojedeme do Českýho Krumlova, spát budem v hotelu, cestovat budeme mým autem a dovolená bude trvat týden.
Nakonec jsem si vykecala 35 bodů z možnejch 39. Lepší byla snad jen Bára, ta měla 36.
Témata, která mi mohla uškodit, mi nakonec pomohla :3 ať žije alchymie, Kámen mudrců, umělý zlato a japonští roboti. kteří vypadají, mluví a chovají se jako lidi! Jo a zmínila jsem ještě zbraně hromadnýho ničení a Fukušimu.
Jaká jsem?
Ve čtvrtek mě čekají IZS, právo a čeština.
30.-31. se píšou písemný. Slohovka za 1 samozřejmě...
Jdu na IZS, ciao~

Děj se vůle Ížob

9. května 2011 v 8:00 | Nosferatu Psiren, blahé paměti
Tetička Psiren a matura z Angličtiny...


Hopsa hejsa do Bran...do hlíny. Tož šup z koňa dólu! aneb Kdo nepadá, nejezdí!

6. května 2011 v 22:13 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Úmrtníček
Mí NEzávislí odpůrci!
Všichni, kdož mě nesnášíte!
Důvodně i bezdůvodně!
RADUJTE SE!
Tetička Psiren z vlastní bezvůle políbila (mucQ?) Matičku Zemi!
...ptáte se jistě, jak k tomu došlo...
Kdo ještě má po čtení mých licho-chmýrovitých výblitků nějaký ten zbytek mozku, z nadpisu článku pochopil.
PSIREN SPADLA Z KONĚĚĚĚĚĚ.
Po...bzzz...3 letech cca.
Ale opravdu- kdo nepadá, není jezdec.
Tož cváláme, cváláme, hmatáme trávu že jo...cizí pozemek...vletíme na pozemek, kam můžem...a tam ty svině kančí vyrejou jámy! A Žety do jedný z jam zalítne a Psiren nejdřív povyskočí a ztratí třmeny a Žeton se přerazí znova a Psiren neriskuje jeho zranění a radši se odevzdá vůli Ížob- čtěte Hapala dolů. Žeton vesele odcválá dalších pár metrů, zastaví se a začne žrát trávu. Psiren si po přibližně 3 metry dalekým a 2 metry vysokým vrtulovitým letu a po dopadu do jedný z oněch jam párkrát odfoukne, zvedne se ze svého postiženého lehu (sluchátka s Eminemem stále v ušiskách) na boku, vykročí ke svému klidně se popásajícímu oři, sykne si a zavolá na něj "Žetýýý! Jsi zlato, že na mě čekáš!♥", chytne si jej za otěže, prodlouží levý třmen, aby na něj mohla vylézt, vyleze, zkrátí třmen, pobídne koně na cestu, zapálí si poslední žváro z krabičky, do uší jí zní "I need a doctor..." a ona teprv teď začne vnímat odřenej loket a naraženou kyčel, známky správně provedeného Tachi-mae-ukemi, tedy pádu vpřed, respektive "Uma kara aki"- pád z koně, provedeného "massugu ni shi, daun"- nahoru, rovně a pak dolů. Daun-down.
v uších mi zvoní,
podkovy klapou,
pod kopyty koní,
Francouzi skapou
tohle si mohli říkávat Angláni za dob Kresčaku, což...jsem prostě poeta
Svěřila jsem se se svým faux pas radě starších. Stejně by si toho všimli, dost solidně kulham.
Mamce se protočily voči, táta nechápal, a já?
Věřte nebo ne, ať se mi stane jakejkoli úraz...já se směju...
Ve stájích↓
Kája: "Co je?"
Já: "Bum bum POW! :D" *naznačuje rukou oblouk-pád z koně*
Kája: "Ty si spadla!?"
Já: "OH YEAH! :D"
Vzala jsem si dva Ibalginy a píšu vám tohle parte.
Ale...dost bylo Úmrtníčku!
Přichází vtip!
Je krátký a jednoduchý.

Holčička žužlá žiletku a její úsměv je čímdál širší.

Hareruja!
rabbit

Bin Laden?

5. května 2011 v 12:10 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Đas Wochenende
Už to samozřejmě víte, ví to celej svět, kam božužel patří i Země koruny české, kdysi hezké.
Bin Laden?
Už (asi) néni...
Prej odmítl zvednout ruce nad hlavu, tak to dostal do řípy. Co si mysleli, že se jim vzdá? Bin Laden? Hahaha...
(Někdo vymyslel dobrou hovadinu↓ xDDDDDDDDDDDDDDD)
Překlad:
Osama Bin Laden: Hned jsem zpátky, někdo klepe na dveře
US Navy Seals se to líbí (jednotka, která Bin Ladena zkrouhla)
(BRB- Be Right Back, hned jsem zpátky/ hned se vrátím)
Varnink: pod perexem jsou fotky nevhodné pro děti, kterých je tu hodně, pro osoby se slabým žaludkem či silným smyslem pro lidskost, pro lidi s hematofóbií či naopak pro NElidi toužící po krvi, mohlo by se stát, že by rozmlátili monitor.
Na fotkách jsou mrtvolky mužů a mrtvolka vrtulníku, ta je nedrastičtější :D
P.S. Jestli mě někdy zastřelej (čímž se vyplní můj sen a předpoklad věštkyně), NEBUDU šilhat!

Právo, právo, právo, volízni voko, právo, ty krávo...

4. května 2011 v 22:42 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Úmrtníček
BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
Mám vypsaný všechny okruhy ostatních druhů práva.
Občan, finanční, ústavko, obchodko & živnostenský, pracovko, terorii...
Zbejvá trest a správko, ale to je učivo 3. a 4. ročníku, dám si to od zejtřka, to bude procházka růžovým sadem.
Ale trny jsou všude.
Celej den kecám s Alešem po ICQ o češtině, pořád se mě na něco ptá, copak jsem chodící encyklopedie!? Fajn, fajn, vím, jsem sečtělá...
Victor Hugo napsal taky "Muž, který se směje", ne jenom Chráma Matky Boží v Pařejži rejži.
Adiiro, jestli budeš chtít, prodám (až je nebudu potřebovat) za lidovou cenu otázky z práva! Respektive vypracovaný okruhy, otázky se seženou těžko. IZS ti lidově-cenovo prodám, když budeš chtít, uno kompleto. Možná i s deskama.
Přemejšlim, že to dam k dispozici ke stažení na net...mno, ale prachy jsou prachy...možná za poplatek, děcka.
Všeho s Mírou.
Adiiro, co třeba v elektornický podobě? Pěkně na flashce nebo CéDu...domluvíme se, ale čím dřív je budeš mít, tím líp pro tebe. Mám je vypracovaný dobře, to se neboj. A i vtipně.
Sranda musí bejt.
Tak abyste věděli- v pondělí jdem celá třída na angličtinu. Já jdu ještě s dalšíma 4 (?) vyhulenýma z Práva, IZS a ČJL, takže máme nejvíc času.
Jste čuráci. Jedete na AF. Já ne. Ale což, bude. Příště.
HLAVNĚ MUSIM ODMATUROVAT!
Pak...sladký život...seminář s Krav Magou...Advík...Dražka...srazy...cony...
Jo a v červnu mimo termíny přijímaček letim s Kačenkou do Bulharska, pohádala se totiž s boyfriendem a musí se nějak využít ty prachy. Budem na nějaký Sluneční škváře nebo co, prej to nejlepší z Bulharska.
Ale těšim se.
Včera jsem si přivezla domů ty martensky.
Řeknu vám, že jestliže na fotce vypadají krásně, tak v reálu jsou úchvatný!
Co nevidět se těšte na fotky.
Když půjdu na příště-páteční lolita sraz v Ústí), vezmu si je. Už mám hotový outfit, pokud nestihnu zpatlat ten vymyšlený...NIC NEŘEKNU!
Když nebude na příští pátek, bude na Advík, a to bude lolita podle mýho!
Podle mýho rock-punkovýho...
Jde to, Imhotep.

Hovno nejen hoří

2. května 2011 v 13:06 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Úmrtníček
Hovno hlavně smrdí a všichni to víme.
Vypisuju si právo a doufam, že to všechno do neděle stihnu. Včera jsem byla otcem nazvána zkurveným dobytkem, protože jsem kouřila za barákem a táta na to po příjezdu přišel. Zítra s ním jedu do Prahy pro martensky.
Dnes jsem byla se ségrou vyřizovat pojížďky v TPL a Megabytu mají televizi zasazenou do placatýho plyšovýho velblouda, co má dvě nohy. Kačenka mi k mému úžasu skočila na špek- řekla jsem jí, že ten velbloud prej může s tou televizí pochodovat. Ona se na tu telku v plyšákovi podívala, prohlídla si ji a řekla "Asi jo no.", což mělo za následek můj tichý výbuch smíchu :DDD prostě blond :DDD
No nic.
Odcházím.
LOL!