Jak vykuchat prváka aneb Mikulášská nadílka po TRIVISácku

3. prosince 2010 v 22:16 | Nosferatu Psiren, blahé paměti |  Úmrtníček
No teda, yaoi na veřejnosti!
Nemáte si jako úkol vytáhnout "Předvedení homosexuálního páru", volové.
A Adiira se cukala a vyhrožovala, že mě zabije, když jí na tvář načmářu "YAOI".
Stejně neutekla.
Byla jsem za čerticu, ovšem Verča mě přes xicht pleskla černou dlaní od uhlí s tím, že jsem moc čistá.
Ale Petřík, zvaný Skokan, co šel za templáře...pardon, za Mikuláše (se stříbrnejma řetězama a nestříbrnejma brejlema) to zabil: po mém příchodu ze záchoda, kde jsem se převlíkala, se mě zeptal: "Týno, to už seš převlečená? :D"
"Já: "...? O.o"
Petřík: "U tebe se to totiž nepozná... :D"
Jo, dobře, uznávam, povedlo se mu to, ale on by měl mlčet, když jsem na sobě měla ve škole poprvý "luxusní krejzlík", totiž tu pěknou krajkovou nadýchanou sukni z Anglie, tak pořád kroutil hlavou a vyfotil si ji.
Píchala jsem prváky do prdele.
A měli jsme yaoi, juchůůů!
Prváci se jenom prošli po třídě a drželi se za rukávy, ovšem ve druháku byli vybráni jeden větší kluk a jeden menší kluk (Psiren se nevědomky sunula blíže a blíže, to víte, to úchyláctví, to je silnější než poslušnost vůči templářům, a Psiren v hlavě hned svitlo: "Větší= seme, menší= uke"), chvíli nevěděli, co předvést na téme homosexuální pár, a nakonec ten větší suverénně otočil toho menšího zády k sobě, opřel ho lavici, nalehl na něj a jel.
Ve třeťáku, kde jsem týrala Adiiru (to, že lezla pod lavici, jí nepomohlo), udělali pánové to samý, ale nebylo to tak...žhavý.
Jinak chudáci docela, já dycky na toho napsanýho na úpisech: "Vyber si nějakýho kamaráda...nejlíp toho, co má zkušenosti...
Nebo v prváku jeden už předtím vylosovaný radil těm dvěma fakebuznám, co dělat, a já na něj:
"Ty už máš zkušenosti jo?"
Všichni výtlem,
A počmárala jsem jednu zasranou blondýnu, co se bála o svuj mejkap. No co, já měla taky na xichtě uhlí!
Chudák Lucka a Natkou. Ráno, když jsme šly do školy a já si nesla ten svuj odznak čertího úřadu (trojzubec :D), tak jsem s tim dělala po celým Ústí ostudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adiira Adiira | Web | 4. prosince 2010 v 19:23 | Reagovat

Nebyla to ostuda. Jeden kámoš ve vlaku tě zahlíd, jak stojíš vedle Petra a Jany a o trojzubci neřekl anislovo. Jen že prý nechápe, jak někdo může chodit celoročně v sukni, když svoji holku (a mně, dodal potom) vidí pořád jen v džínách. A ještě říkal něco jako že kdyby se svojí mladou (já nevím, proč se ten výraz tak rozmáhá) chtěl nacpat do šatů/sukně, že by mu to před očima rozcupovala na malý kousíčky a sebrala by mu peřinu. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.